Uncategorized

Ji Yeon Soo, Eli’nin Boşanma Talebinin Ayrıntılarını Paylaştı

‘Kang Ho Dong’s Bapsim’in 29 Mart’taki bölümünde, eski model Ji Yeon Soo, kendisinden 11 yaş küçük olan Eli’den boşanmasıyla ilgili iddia edilen ayrıntılar hakkında konuştu. Çift, küçük bir çocuğa sahip olmalarına rağmen, Kasım 2020’de boşandıklarını duyurdu ve Eli, hayranlarına ABD’de yalnız kalacağını bildirdi.

Ji Yeon Soo’nun yaptığı açıklamada, birlikte Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındıklarını, ancak dokümantasyon için Güney Kore’ye döndüğünde Eli, boşanmak istediğini bildirmek için onu aradığını söyledi. Ji Yeon Soo, ilişkiyi sürdürmeye çalışsa da sonunda boşanmayı kabul etmeye karar verdiğini söyledi. Çocukları 6 ay boyunca ABD’de Eli ile birlikte kaldı ve bu süre içinde işlerin nasıl yürütmesi gerektiğini düşünerek geçirdi. Ancak Eli daha sonra Güney Kore vatandaşlığından vazgeçti.

Eli, Amerika’da bekar olarak kayıtlıydı, ancak Ji Yeon Soo, Güney Kore’de evli bir kadın olarak kayıtlıydı. Ji Yeon Soo, Eli’nin ilişkilerini onarmayı önerdiğini ancak şimdi boşanmak için ona dava açmak zorunda kalabileceğini söyledi. Ayrıca 2 ay boyunca farklı ilaçlara ve uyku haplarına başvurduğunu ve kendi canına kıymaya çalıştığını da açıkladı.

‘Mr. House Husband’den Ji Yeon Soo, gösteri uğruna anlaşıyormuş gibi davrandıklarını iddia etti, ancak ilişkileri o kadar kötüydü ki, geri döndüğünde hala ağlıyor.

Daha önce yayınlanan bir haberde, Ji Yeon Soo’nun işsiz olduğunu ve bekar bir anne olarak borçlarının olduğunu duyurmuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu