K-Magazin

Jungkook, BTS’in Ana Vokalisti Seçildiğinde Ne Kadar Zor Olduğunu Açıkladı

“Bu takımın ana vokali olabilir miyim?”

BTS’ten jungkook

TvN ‘You Quiz On The Block’un bir bölümünde, Jungkook’a stajyerine söylemek istediği bir şey olup olmadığı soruldu ve söylemek istediği özel bir şey olmadığını söyledi. Jungkook, bir stajyer olarak katlandığı tüm zorlukların mevcut halini oluşturmasına yardımcı olduğuna inanıyor. Jungkook ağabeylerine kendisi için yaptıkları her şey için içtenlikle teşekkür etti.

Ona özel bir şey söylemek istemiyorum çünkü olaylarla yüzleşerek ve onlardan acı çekerek mevcut benliğimi inşa edebildim. Bu yüzden üyelere eleştirdikleri, öğrettikleri ve her zaman benimle ilgilendikleri için minnettarım.

– Jungkook

Jungkook daha sonra stajyer olduğunda ve Busan’dan Seul’e taşındığında bunaldığını paylaştı.

Binalar çok uzundu. Yolda beş şerit vardı. Seul buraya ilk geldiğimde çok büyük ve korkutucuydu. “Burada kendimi nasıl yöneteceğim?”

– Jungkook

Yurtlarına taşındıktan birkaç ay sonra Jungkook annesini özledi. Jungkook bir markette hazır erişte yiyordu ve annesini özlediği için ağladı.

Jungkook, grubun ana vokalisti olarak çıkış yaptığında da mücadele etti. BTS’nin ilk günlerinde Jungkook, diğer grupların ana vokalistlerinin yanından geçecek ve kendini sorgulamaya başlayacaktı.

Çıkış yaptıktan sonra ana vokal bendim. Diğer grupların ana vokalleri harika şarkıcılar, dansçılar, yakışıklı ve havalıydı. “Ben neyim?” “Bu takımın ana vokali olabilir miyim?”

– Jungkook

Jungkook daha sonra kendini geliştirmek için yorulmadan çalıştı. Şimdi, Jungkook, BTS’in altın maknesi olarak biliniyor!

“Gelişmeler ve başarılar göstermem gerekiyordu. Harekete geçebilecek ve değişiklik yapabilecek tek kişinin kendim olduğunu düşündüm. O andan itibaren kafamda bir saat vokal eğitimi fikrini sildim. Arabada, duşta, günün 24 saati şarkı söylemeye çalıştım ve mümkün olan her dakika şarkı söylüyordum.”

-Jungkook

Videonun tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak : Koreaboo

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu