K-Magazin

İzle: Brave Girls “Bize Her Şeyi Sor”Önizlemesinde Askeri Hayranları İçin Bir Şov Yaptı

Brave Girls önümüzdeki hafta JTBC’nin “Ask Us Anything” bölümünde çıkıyor!

Önizlemede, Brave Girls sınıfa, son birkaç hafta içinde dudak uçuklatan bir liste yeniden canlanan viral hitleri “Rollin” in sesini duyarak grubun ilk müzik şovunu kazanmaya ve mükemmel bir başarıya ulaşmaya devam ediyor. all-kill.

Kısa süre önce ilgi odağı olmasına rağmen, Brave Girls uzun süredir promosyon yapıyor, yani kız grubu üyeleri, daha az tanınanlardan kalma hikayeleriyle “Bize Her Şeyi Sor” kadrosunu kıvırtırma şansı elde ediyor. (Popüler yıldızların, yıldız olmadan önceki ilk buluşmalarını unutan oyuncular hakkında şaka yapması uzun süredir devam eden bir şaka.)

Brave Girls, “Rollin” internette yayılmaya başladığında dağılma ve başka işler arama noktasında olduklarına dair film benzeri hikayeden de bahsediyor.

Kız grubu, bazı benzersiz yeteneklerini gösterdikten sonra, video görüşmesi yoluyla gelen ordu mensupları için hazırlıksız bir konser düzenler. Brave Girls, askeri etkinliklerde ve festivallerde popüler bir sanatçıdır ve kız grubu, başarılarının büyük bir bölümünü ordudaki hayranlarına bağladı.

“Ask Us Anything” in bu bölümü 3 Nisan’da 21: 00’de yayınlanacak. KST. Aşağıdaki önizlemeye göz atın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu