K-LİSTE

Tüm ARMY’lerin Bilmesi Gereken Grup Arkadaşları Tarafından BTS’den Jimin Hakkında Açıklanan 4 Gerçek

V, Jimin’in öfkelendiğinde en korkunç üye olduğuna inanıyor!

Yıllar boyunca, BTS’den Jimin hakkında birçok hikaye ve gerçek paylaşıldı, bazıları üyelerin kendileri tarafından paylaşıldı. İşte grup arkadaşları tarafından Jimin hakkında ortaya çıkan ve tüm ARMY’lerin (BTS fandomu) bilmesi gereken 4 gerçek.

  1. Jimin’in çılgın bir iş ahlakı var

Tüm BTS üyeleri inanılmaz bir iş ahlakına sahipken, üyeler Jimin’i her zaman ne kadar sıkı çalıştığı için övdü. Jimin stajyer olduğundan beri yorulmadan çalışıyordu. TvN’nin You Quiz On The Block bölümünde Jimin, stajyer iken çok pratik yaptığı için günde yaklaşık 2 saat uyuduğunu paylaştı. Jungkook ayrıca Jimin’i övdü ve “Standartlarıma göre Jimin hyung kendisi üzerinde en katı ve en çok çalışan kişi.”

“Sabah 4’e kadar pratik yapıyordum ve okula gitmek için 6:30 civarında uyanıyordum. O zamanlar benim için zor değildi.”

— Jimin

Jimin, çıkış yaptıktan sonra bile hâlâ çılgınca bir iş ahlakına sahip ve Jin, Jimin’in iş ahlakının onu etkilediğini bile söyledi!

2. Her zaman üyelerle ilgileniyor

Jimin, nazik kişiliği nedeniyle defalarca övüldü ve üyelere “streslerini giderirken kime ihtiyaçları olduğu” sorulduğunda, Jimin çok sayıda oy aldı.

Jimin’in meleksi kişiliği üyelerle ilgilenirken görülüyor. Jimin’in üyeleri teselli ettiği birçok örnek oldu.

Jimin ayrıca üyelerine kendilerini kötü hissettiklerinde her zaman iç açıcı yorumlar yapıyor!

Jimin ayrıca üyelerine kendilerini kötü hissettiklerinde her zaman iç açıcı yorumlar yapıyor!

3. V, Jimin’in öfkelendiğinde en korkunç üye olduğuna inanıyor

Jimin bir melek iken V, Jimin’in öfkelendiğinde oldukça korkutucu bir insan olduğunu paylaştı. Bir hayran imzasında, V’den üyeleri öfkelendiklerinde ne kadar korkutucu olduklarına göre derecelendirmesi istendi ve Jimin’i kızdığında en korkunç üye olarak derecelendirdi!

V’nin öfkelendiğinde en çok ve en az korkutucu olan üyeler sıralaması

Görünüşe göre Jimin’i kızdığında korkutucu bulan tek kişi V değil, çünkü J-Hope bir zamanlar Jimin’e bir şey itiraf etmekten çok “korkmuştu”. Bir keresinde Jimin yanlışlıkla telefonunu J-Hope’un atmayı unuttuğu bir sakızın üstüne koydu. Jimin o kadar kızmıştı ki, J-Hope “suçunu” çok daha sonraya kadar itiraf edemedi!

“Pekala… şimdi sana itiraf ediyorum… o anda sana benim olduğumu söyleyemezdim çünkü ne kadar kızgın olduğun hakkında çok fazla küfrediyordun. Sakızı oraya koyanın ben olduğumu ağzımla itiraf edemedim.”

— J-Hope

4. Jimin BTS’te neredeyse çıkış yapmadı

Bu, Jimin’in kendisi tarafından ortaya çıktı. JTBC’nin Please Take Care of My Refrigerator’ın bir bölümünde Jimin, dans becerileri nedeniyle BTS’de çıkış yapmakta neredeyse başarısız olduğunu açıkladı!

“Ekibe katılmakta neredeyse başarısız oluyordum çünkü iyi bir dansçı değildim.”

— Jimin

Jimin inanılmaz dans becerileriyle tanındığı için gösterinin sunucuları Jimin bunu paylaştığında şaşırdı. Jimin, öğrendiği dans türünün, idol gruplarının genellikle yaptığı dans türlerinden çok farklı olduğunu açıkladı.

“Çağdaş dans okudum. Dans tarzı bir idol grubunun koreografisinden tamamen farklı olduğu için benim için zor bir meydan okumaya dönüştü.”

— Jimin

Jimin bunu aşmak için çok çalıştı ve BTS’te başarılı bir şekilde çıkış yaptı!

Kaynak : Koreaboo

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu