K-LİSTE

Çok Sert Gözüken Ama Aslında Çok Tatlı Olan K-Pop İdolleri

K-Pop hakkında tek bir gerçek olsaydı o da dış görünüşün aldatıcı olduğu olurdu. Bir idole bakarak gerçekte nasıl biri olduğunu anlamak neredeyse imkansızdır. Sahnede ortalığı kasıp kavuran şiddetli ve sert gözüken birisi gerçekte tatlı mı tatlı bir insan olabilir. Bunun yanında sahnede çok neşeli olan idollerden bazıları gerçek hayatlarında içe dönük ve ciddi olabilirler. Bu yüzden biz de sizin için sahnede sert gözüken ama gerçek hayatta çok tatlı insanlar olan 6 K-Pop idolünü listeledik.

BTS Suga

Suga’ya Rap Ejderhası demek hata olmaz çünkü her dizesinde resmen ateş püskürtüyor. Sadece performans sergilemekle kalmıyor, aynı zamanda müziğini de somutlaştırıyor. Bu nedenle şarkı sözlerinin ne kadar sert olduğu düşünüldüğünde, Suga’nın karakteri sahnede de oldukça sert. Ama tüm ARMY’ler Suga’nın aslında çok tatlı ve sevecen bir kişiliği olduğunu bilir.

MONSTA X Jooheon

Eğer çift kişilik bir insan olsaydı, kesinlikle Jooheon olurdu. Gerçekte çok tatlı birisi olsa da sektördeki en saygı duyulan ve en sert rapçilerden biridir. Sahneye hükmeder ve arenaya girer girmez onu kendi oyun alanı haline getirir.

(G)I-DLE Soyeon

Cinsiyete bakılmaksızın sektördeki en iyi rapçilerden biri olan Soyeon, dikkate alınması gereken biridir. Sert bakışları herkesin diz çökmesine neden olabilir. O aynı zamanda sahnede güneş ışığına ve gökkuşağına dönüşen grubun en şefkatli üyesidir.

NU’EST Baekho

Baekho, özellikle sahnede, insanların gözünde ağırbaşlı olmasıyla tanınır. Ancak o gerçek hayatta bir golden retriever kadar sevimli ve neşeli birisidir.

Krystal Jung

Şımarıklar kraliçesi Krystal, sahneden ve gerçek hayatında çok farklılık göstermiyor ve kişiliği çok tutarlı. İnsanlar uzaktan baktıklarında onun umursamaz biri olduğunu düşünebilir onu agresif birisi sanabilir. O aslında biraz tatlı sert bir kişiliğe sahip.

Red Velvet Irene

Irene’in dışarıdan soğuk görünüşünden dolayı umursamaz biri olduğunu sanabilirsiniz ancak gerçekte o çok sıcak ve sevimli birisi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu