K-Magazin

BLACKPINK Jisoo Hayranları YG Entertainment’ı Protesto Ediyor

BLACKPINK Jisoo hayranları YG Entertainment’a adil davranma çağrısında bulunuyor. YG Entertainment ofisine protesto kamyonları gönderdiler ve #YGBeFair (#YGAdilOl) etiketiyle YG Entertainment’ı protesto ediyorlar. Jisoo Bar China YG Entertainment ofisine toplamda 6 kamyon göndererek YG Entertainment’ın Jisoo’ya karşı adil davranması için protesto düzenledi.

Kamyonlar, Jisoo’ya adil muamele edilmesini isteyen çeşitli mesajlar taşıyor ve yıldızın promosyonları için sorumluluk almadığı için şirketi bir şeyler yapmaya davet ediyor.

“Şirketinizin sanatçısı Jisoo’nun promosyonları için sorumluluk almadınız.”
“Jisoo’ya adil davranın.”

Hayranlar, sadece Jisoo’ya resmi müzik videosu thumbnail’lerinde yer verilmediği ve sosyal medya reklamlarında Jisoo’nun sürekli olarak yer almadığını belirtti.

Jisoo ayrıca sürekli olarak en az satıra ve ekran süresine sahip. Hayranlar ayrıca şirketin Jisoo’yu tanıtma konusunda adım atmasını ve onun marka reklamları hakkını da koruması gerektiğini söylüyor.

Hayranlar Jisoo’nun konser reklamlarından tutun stillere ve solo planlarının olmamasına kadar diğer kızlara göre daha az ilgi gördüğünü belirttiler. Jennie ve Rosé şimdiye kadar solo yayınlarken, Lisa’nın hazırlıkları olduğu bildirildi. Şimdiye kadar Jisoo için bir haber yok.

Hayranlar, taleplerini duyurmaları için diğer BLINK’leri YG Entertainment’a e-posta göndermeye çağırıyorlar. YG Entertainment bu taleplere henüz yanıt vermedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu