K-Magazin

Jo Byung Kyu, Zorbalık İddialarını İnstagram Üzerinden Yalanladı

Jo Byung Kyu, okul zorbalığı kurbanı olduğunu iddia eden netizene Instagram üzerinden yanıt verdi.

10 Mart’ta Jo Byung Kyu, okul zorbalığının mağduru olduğunu iddia eden kişiye karşı Instagram üzerinden herkese açık bir post paylaştı :

“Artık anonim kötü niyetli gönderilere yanıt vermek istemiyordum, ancak bu sefer dayanamadım. Suçlu olmadığımı nasıl kanıtlayabilirim? 11 ila 16 yıl önce olan her şeyi nasıl hatırlayabilirim? Evet, Hiç kimseyi incitmeyen bir aziz olmadığım ve herkesin dostu olmadığım doğrudur Bir zamanlar sırf sıska ve küçük olduğum için zorbalığa uğradım ama şu an tam tersi söyleniyor?

Bir okulun, kimliğinizi oluşturmadan önce toplumda iyi ve iyi işleyen bir yetişkin olmayı öğrenebileceğiniz bir yer olduğuna inanıyorum. Büyürken hatalar yaptığımı kabul ediyorum. Ancak yasal ve etik sınırlar içinde. Bunu inkar etmeyeceğim. Oyuncu olmayı bile istemeden çocukluğumda yapmadığım bir şey için neden özür dilemek zorundayım? Bu özür dilemem gereken bir şeyse, özür dilerim. 

Üzgünüm. Okulumda veya sınıfımda hiç kimseyle arkadaş olmadım. Birkaç kişiyle arkadaştım ve onlar iyi insanlardı. Sorunların dar ağımın ve grubum dışındaki insanlara karşı ilgisizliğim sebebiyle olduğuna inanıyorum. 10 yıllık kariyerim şimdiden mahvoldu. Suçlayıcı makamın ne kadar zarar verdiğini hesaplayamıyorum. Zihinsel hasar mı? Ne zaman dışarı çıksam kafam dik bir şekilde yürüyemedim ve son birkaç haftadır uyuyamadım. Pathos’a yalvarıyorum ama anonim gönderi doğruyu mu söylüyor? 

Avukatım ve ajansım size para için hiçbir zaman baskı yapmadı ve bu bir tehdit olarak karşımıza çıkarsa, size nasıl ulaşacağım, kim yurtdışında ikamet ediyor ve kimliği saklıyor? Tanıdık aracılığıyla avukatıma ulaştın, af diledin. Neden tanıdığınız aracılığıyla özür diliyorsunuz ve hukuki görüş soruyorsunuz? Ben anlamadım Ve işinizdeki ihmaliniz için başkalarını suçlamaya cesaret edemezsiniz. Bu konuyu bir dedikodu olarak gündeme getirmenin bana ne kadar büyük zarar vereceğinin çok iyi farkında. 

Suç ortağı. Sanırım neden bir tane olduğunu düşündüğünü daha iyi anlarsın .. Oyun alanını düzelttiğin için teşekkürler. Artık ajansıma ve halkıma acı çektirmek istemiyorum. Onurumu korumak istedim ama ben de bir insanım. Kendimi korumak için suçlayanı ve kötü niyetli yorumcuyu sonuna kadar kovalayacağım. ” 

Jo Byung Kyu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu