K-MagazinK-Pop

Sechskies, Yoo Hee Yeol’e geri dönüş şarkısı ‘Don’t Look Back’i ürettiği için kendisine bir solo dans şarkısı yazacaklarını söyledi.

12 Şubat’ta Sechskies, ‘Yoo Hee Yeol’s Sketchbook’un Ay Yeni Yılı özel bölümüne konuk oldu!

Geçen hafta Sechskies, Yoo Hee Yeol tarafından yazılan, bestelenen ve üretilen yeni bir geri dönüş şarkısıyla hayranlarını selamladı. Proje, Sechskies’in ‘New Journey To The West’ evreninden bir spin-off serisi olan ‘Three Meals for Four’ sırasında başlayan bir dizi oyun ve ödülün bir parçasıydı.

“Sketchbook” un bu bölümünde, Sechskies geri dönüş parçası “Don’t Look Back” i ilk kez canlı olarak seslendirdi! Ayrıca grup, en büyük hitleri “Couple” nın neşeli bir yorumunun yanı sıra, piyanoda Yoo Hee Yeol ile “Pongsaeng Pomsa” nın bir piyano yorumunu çaldı!

Röportaj bölümünde Sechskies, “Don’t Look Back” yayınlandıktan hemen sonra müzik listelerinde 1 numara olma konusundaki düşüncelerini dile getirdi. Sechskies’den Kim Jae Duk, hayranlarına ve “Don’t Look Back” in prodüksiyonunda yer alan herkese teşekkür ederek, “Aslında her birimiz 1. sırayı alırsak bir söz verdik. Hee Yeol-hyung her zaman yanımızda oldu. Bizi aradı, biz de bize hangi konuda ihtiyacı olursa yardım edeceğiz.

Burada Lee Jae Jin ekledi, “Bu geri dönüş için hyung bizim için bir şarkı yazdı. Bu yüzden bir dahaki sefere hyung için bir şarkı yazarsak güzel olur diye düşündüm.” Eun Ji Won kabul etti ve “Size güzel bir dans şarkısı vereceğiz” dedi. Diğer Sechskies üyeleri de Yoo Hee Yeol’un solo dans sanatçısı olarak ikinci çıkışında yedek dansçılar olarak hareket edeceklerine söz verdiler.

Tüm bunları duyan Yoo Hee Yeol, “Çok korkuyorum. Yayında istediğiniz her şeyi söylemeyi kesebilir misiniz?”

Ancak Sechskies üyeleri, Yoo Hee Yeol’un solo dans sanatçısı olarak çıkışını heyecanla anlatmaya devam ettiler. Sonunda Yoo Hee Yeol verdi ve “Biliyor musun, bunu ciddiye alacağım” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu