K-Magazin

HyunA, ailesinin Dawn ile olan ilişkisini onaylamasının biraz zaman aldığını söyledi.

HyunA ve Dawn, 28 Şubat’ta yayınlanan SBS’nin varyete şovu ‘My Little Old Boy’un yeni bölümünde özel konuk olarak yer aldı. Bu gün MC Seo Jang Hoon, HyunA’ya Dawn’ın lakabını sordu.

Seo Jang Hoon, “Çiftler evlenmeye karar verdiklerinde, önemli olan diğerlerini ailelerine tanıtırlar. ‘Ebeveynin onay yüzüne ücretsiz geçiş’ adı verilen iyi bir ilk izlenime sahip kişilere verilen takma adlar vardır. Bu insanların kayınpederinin sevdiği ve etkilendiği yüzleri var. Bu, kişilerin ebeveynlerinin onayına serbest geçiş hakkı olduğunu söyleyen bir sözdür.

“Ardından, Seo Jang Hoon sormaya devam etti, “Dawn’ın bir takma adı olduğunu duydum, ‘Ebeveynlerden onay almayan Yüz’, yani ebeveynlerden onay almak için zor olan ilk izlenime sahip. Ne düşünüyorsun?” Kısaca tereddüt ettikten sonra HyunA gülerken “Sanırım doğru” diye yanıtladı. “Ama ailem Dawn’ın beni ne kadar önemsediğini biliyor. Bu yüzden sanırım ailem onun kalbine bakıyor.”

HyunA daha sonra “Kalplerini ona açmaları biraz zaman aldı. Ama dürüst olmak gerekirse, onay almanın zor olduğu ilk izlenime sahip.” Demeye devam etti. Sonra ekleyerek herkesi güldürdü, “Ama benim de onay alması zor bir ilk izlenimim var. Bu yüzden birbirimiz için iyi olduğumuzu düşünüyorum.”

Sonra sunucu Shin Dong Yeop HyunA’ya sordu, “Kızları olan babalar, kızlarının erkek arkadaşlarına karşı ihtiyatlı davranacaklar. Siz de bu hissi yaşadınız mı?” HyunA, “Babamın bunları bana doğrudan ifade ettiğini sanmıyorum ama bence Dawn’ı ayrı disipline ediyor. Ama ben görmedim.”

Dawn daha sonra, “HyunA beni babasıyla kısa bir süre yalnız bıraktığında, aslında bana çok güzel sözler söyledi. Aslında şu anda merak ettiğim şeyleri sormak için önce onunla iletişime geçiyorum.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu