K-MagazinK-Pop

Netizenler, çaylak grubu KINGDOM ‘The Show’daki ilk performanslarıyla herkesi etkiledi

Yedi üyeli yeni idol grubu KINGDOM, epik bir çıkış tanıtımıyla görkemli bir çıkış yaptı.

Çaylak grup, 23 Şubat’ta SBS MTV müzik programı ‘The Show’da ilk kez yer aldı ve ilk mini albümleri’ History of Kingdom: Part I Arthur’dan “EXCALIBUR” çıkış parçasını seslendirdi.

KINGDOM, şovun havasına hakim olan olağanüstü sahne performansını ve olağanüstü şarkı söyleme becerilerini sergiledi. Gruba abartılı konseptleri ve performansları nedeniyle şimdiden ‘Fantasy-dol’ takma adı verildi.

Grup zaten birçok netizen performanslarından etkilendiği için olumlu tepkiler alıyor. KINGDOM yeteneklerini mükemmel bir şekilde sergilediğinden, Netizenler bunun yeni kurulmuş bir grup olduğuna inanamıyor.

Netizenler, ilk şovlarının YouTube klibine yorum yaparak, “Bu adamlar, bir çaylak grup için inanılmaz bir sahne şovuna sahipler! Onların ilerlemesini izlemek muazzam olacak,” “Acemi olduklarından emin misiniz?” “Gerçekten de sıcak bir çıkış, Dann’ın şarkı söylemesinden hiç sıkılmayacağımı düşünüyorum,” “Bu kıyafetler ateş, bu dönemi seviyorum ve bu sadece başlangıç. KINGDOM dünya hakimiyeti,” ve “Bu çılgınlık !!! KINGDOM.” yorumlarında bulundular.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu