K-Magazin

KAI, Gucci’nin Collab Koleksiyonu yapan ilk Koreli Ünlüsü oldu. #KAIxGUCCI hastag’i dünya çapında trend oldu

KAIxGUCCI duyurulmasından itibaren Twitter’da yoğun ilgi görüyor ve Kai adındaki Gucci koleksiyonu, Mart ayından itibaren Gucci pop-up mağazası ve resmi çevrimiçi mağaza aracılığıyla satışa sunulacak ayı temalı ürünlerle halka tanıtıldı.

Kai, 2 yıldır üst üste ilk Kore Gucci Küresel Elçisi oldu ve şimdide Gucci Kapsül Koleksiyonu İşbirliğine sahip ilk Koreli ünlü / sanatçı. O sadece üst düzey moda markasının ilham kaynağı olmakla kalmayıp, aynı zamanda kendi giyim / aksesuar koleksiyonunun ortak tasarımına katıldı.

KAIxGUCCI Koleksiyonu, Kai’nin en sevdiği hayvan olan ayılardan oluşan bir koleksiyondur. Kai, “Sanırım bu ürünleri her gün giyebilirim çünkü ayılar çok güzeller. Her yaştan insan her gün giyebilir. ” dedi.

“Hayranlar bana bu lakabı verdiler ve ayıya benzediğimi söylediler. İlk başta ‘Ben hangi ayıyım?’ Dedim. Sonra, ayı karakterlerini daha sık görmeye başladım. “

Kendisi ve ayılar hakkında konuştuktan sonra, Gucci’nin Koreli bir ünlüyle bir koleksiyon başlatmasıyla ilgili düşüncelerini açıkça paylaştı ve “Minnettarım ve mutluyum. Benim adımı taşıyan bir koleksiyona sahip olmak kolay olmadı. Bu büyük bir fırsat ve şans, ancakbu şans bana geldiği için tarif edilemeyecek kadar mutluyum. ” dedi.

Kai’nin KAIxGUCCI Koleksiyonu hakkındaki son fotoğraf çekimi ve röportajı, Esquire Korea’nın Mart 2021’de çıkacak sayısında yayınlanacak.

Şu anda çevrimiçi olarak dolaşan tasarımlardan bazılarına göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu