K-LİSTE

Neşeli Kişilikleriyle Herkesi Mutlu Eden 11 K-Pop İdolü

2020 kesinlikle zor bir yıldı, ancak bu 11 idol, tatlı, neşeli kişilikleriyle hepimizi mutlu ettiler! Sadece gülümsemeleri bile insanları mutlu etmeye yeter. Zor bir zamandan geçiyorsanız bu içerik tam size göre. Neşeli Kişilikleriyle Herkesi Mutlu Eden 11 K-Pop İdolü.

1. Stray Kids’ten Felix

Stray Kids hayranları, Felix’in sesinin derin ve kalın olabileceğini biliyor, ancak kişiliği bundan daha zıt olamazdı! Hayranları, arkadaşları ve diğer Stray Kids üyeleriyle olan tatlı etkileşimleri takdire şayan (ekibin ve sanatçıların eğlenmesi için sahnelere ev yapımı kek bile getiriyor). Ayrıca inanılmaz derecede parlak, güzel bir gülümsemesi var.

2. Red Velvet’den Joy

Sahne adının Joy olmasının bir sebebi var! – O, Red Velvet’in mutluluk kaynağı! Oldukça enerjik bir kişiliği ve harika bir mizah anlayışı var. Joy genellikle grubun ruh halini belirleyen kişi.

3. NCT’den Haechan

Haechan’in sahne adı Korece “tam güneş” anlamına geliyor ve kesinlikle bu unvanı hak ediyor! İyi bir mizah anlayışına sahip. Çok fazla şaka yapıyor olabilir, ancak günün sonunda NCT’nin diğer üyelerine ve grubun hayranlarına karşı çok sevecendir.

4. LOONA’dan Chuu

LOONA’dan Chuu! Sevimli kişiliği ve inanılmaz sesiyle tüm K-pop dünyasını büyüledi -Chuu hep mutlu olması ve karşı konulamaz sevimliliği ile tanınır. En sert ve ciddi insanların bile kalbini yakalayabilir ve hemen hemen herkesle arkadaş olma yeteneği sahiptir. Aşağıdan Chuu’nun “Running Girls” kadrosuyla tanıştığı videoyu izleyin, ekip Chuu’ya hemen ısındı.

5. SEVENTEEN’den DK

DK, güzel gülümsemesi ve inanılmaz mizah anlayışıyla iyi hisler yayıyor. DK, istemsizce her zaman gülüyor! Doğal komedi yeteneği ve neşeli kişiliği, ihtiyacı olan tüm hayranlar için bir mutluluk kaynağı.

6. Oh My Girl’den Hyojung

Oh My Girl’ün lideri Hyojung yaşça küçük olabilir ama kişiliği çok büyük! Her zaman mutlu enerjiyle dolup taşıyor ve tatlı gülümsemesi herkesi etkiliyor. Tamamen kaygısız ve zeki olurken bir grup liderinin tüm sorumluluklarını dengelemeyi başarıyor ve her zaman diğer Oh My Girl üyelerini koruyup kolluyor.

7. GOT7’den Youngjae

Youngjae’nin harika vokalleri ve neşeli bir kişiliği var. Onu her zaman röportajlarda veya sohbetlerde bir tür komik ifadeler yaparken yakalayabilirsiniz, çünkü o kendisini tutamıyor ve mutluluğunu hayranlarıyla paylaşmaktan çekinmiyor. Etkileyici yüzü ve bulaşıcı gülüşü tamamen neşe verici ve herhangi bir GOT7 hayranını anında mutlu edebilir.

8. TWICE’den Nayeon

TWICE’dan Nayeon, kocaman, tatlı gülümsemesi ve altın kalbiyle tanınır. Tatlı, sıcak bir kişiliği ve onu başkalarına sevdirmeyi asla başaramayan şakacı bir mizah anlayışı var. Aslında grubun en yaşlı üyesi, ancak neredeyse her zaman genç üyelerle takılıyor ya da komik şakalar yapıyor. Sahnedeki varlığı bile neşe saçıyor gibi.

9. MONSTA X’den Minhyuk

MONSTA X’in mutluluk ilacı Minhyuk kesinlikle unvanını hak ediyor! Hiç enerjisi bitmiş gibi görünmüyor ve her zaman komik bir şey buluyor. Her zaman grubun moralini koruyor ve hayranlarını da her zaman mutlu ediyor.

10. BLACKPINK’den Jisoo

BLACKPINK’ten Jisoo grubun en eski üyesi olabilir ama yine de bir maknae gibi davranıyor! Kişiliği süper sevimli ve neşeli ve hayranlarını her zaman gülümsetebilir. Olayları asla çok ciddiye almıyor, bu da sahnede veya fotoğraf çekimlerinde sahip olduğu güçlü, göz alıcı imajla komik bir tezat oluşturuyor. Jisoo, mizah anlayışı ve neşeli kişiliğiyle herkesi mutlu ediyor!

11. BTS’s J-Hope

Son olarak, BTS’den J-Hope, adeta mutluluğun tanımıdır! Sevimli gülümsemesi kesinlikle bulaşıcı ve her zaman hem grubunu hem de komiklikleriyle hayranlarını mutlu etmeyi başarıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu