K-Magazin

CNBLUE’dan Jung Yong Hwa, Son 12 Yılda Üyelerle Bir Kez Bile Kavga Etmediğini Belirtti

Kırılması zor olan yakın bir bağları var.

CNBLUE’dan Jung Yong Hwa, MBC’nin The Manager programına katıldı ve üyelerle olan ilişkisi hakkında hikayeler paylaştı. Gösteri sırasında sunucu Jun Hyun Moo, “Son 12 yılda üyelerle bir kez bile kavga ettiniz mi?” diye sordu.

Buna bir saniye bile tereddüt etmeden, “Bir kere bile etmedik” yanıtını verdi. Cevabını duyduktan sonra, panel üyeleri bunca yıl savaşmadan gidebileceklerine çok şaşırdılar.

Jun Hyun Moo, “Ama uzun ve yorucu bir program gününden sonra biraz sinirlenebileceğiniz zamanlar yok mu?” diye sordu. Jung daha sonra çıkış günlerinden bir hikaye paylaştı.

Gerçekten meşgul olduğumuzda haftada iki saat uyurduk ve boğazlarımız iyi durumda olmazdı ve vücudumuz şişerdi. 10 kg verebilmek için bütün gece aktivite yaptıktan sonra bile spor salonuna giderdim.

⁠— Jung Yong Hwa

Jungshin’e sinirlendiğini, ancak kısa süre sonra rahatsız olduğunu ve üzüldüğünü hatırlıyor.

Üye Jungshin ben dışarıdayken pirinç ve spam yiyordu. Kokudan rahatsız oldum ve sonrasında kalbim bundan rahatsız oldu. Üzüldüğüm için şaka yapmak için odasına gittim, odasında pirinç ve spam yerken gördüm, bu beni daha da çok üzdü.

⁠— Jung Yong Hwa

Öte yandan CNBLUE, 20 Ekim’de dokuzuncu mini albümleri WANTED’in başlık şarkısı “Love Cut” müzik videosunu yayınlayacak.

Kaynak
Koreaboo

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu