K-Pop

BLINK’ler, “Lisa İçin Daha Fazla Promosyon” Trendini Göstererek Lisa’nın Solo Çıkışı İçin Daha İyi Muamele İstiyor

Planlanmış sadece bir müzik şovu performansı vardı.

BLACKPINK‘den Lisa, Inkigayo’da solo çıkışı “LALISA” için müzik şovu promosyonlarına yeni başladı. Hayranlar, bu çağdaki son müzik şovu görünümü olabileceğinden endişeleniyorlar. Yıllarca Lisa’nın anının parlamasını bekledikten sonra, pek çoğu anlaşılır bir şekilde endişeli.

@lalalalisa_m/Instagram

BLINK’ler ilk kez Twitter‘da bir hayran imzası klibi dolaşmaya başladığında, bir hayran Lisa’ya yaklaşan promosyonlarını sorduğunda Lisa’nın net bir cevabı yoktu.

Hayranlar, ilk müzik şovunun performansının, şarkısının ilk çıkışından bir hafta sonra olacağını fark ettiklerinde daha da endişelendiler.

Bu, aşırı dolu bir programdan kaynaklanmış gibi değildi; ancak hayranlar, Lisa’nın içeriğinin çoğunun “Lalisa”nın çevrimiçi olduğu ilk iki gün içinde gerçekleşeceğini de fark etti.

Hayranlar sadece performans eksikliğinden üzülmekle kalmadı, aynı zamanda hayranlar Lisa’nın varyete şovlarında yer alma şansının olmayacağını da fark etti.

Hayranlar zaten hüsrana uğradılar, ancak Lisa’ya planlanan tek görünümü sırasında şahsen bir müzik şovu kazandırabileceklerini umarak akış ve oylama ile ilerlemeye devam ettiler. Ezici bir şekilde, Lisa birçok hayran için bardağı taşıran son damla olan ikinci oldu.

Tüm bu hüsran kaynarken, kısa bir süre sonra Twitter’da binlerce hayranın katıldığı “DAHA FAZLA PROMOSYON” trendi oldu. Bazıları, Inkigayo performansı için Lisa’ya verilen setin olmamasına kızdı.

Diğer hayranlar öfkeleriyle mizah yoluyla başa çıkmak için memler paylaştı

Tüm yorgunluklara rağmen hayranlar, Lisa’nın başarılarını nasıl göstereceklerini ve hak ettiği ilgiyi nasıl isteyeceklerini anladılar.

Lisa’nın promosyonlarının geleceği belirsiz olsa da, B-Side parçası “Money” için bir performans videosu duyuruldu. Bunun sadece daha fazla promosyonun yolda olabileceğinin bir işareti olduğunu umabiliriz.

Kaynak
koreaboo

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu