K-Pop

BTS’den Jimin, “Permission to Dance” Billboard’un HOT 100 listesine 1 numaradan giriş yaptığı için hayranlarına selam veriyor ve içtenlikle teşekkür ediyor

19 Temmuz’da Billboard, BTS’in “Permission to Dance” şarkısının HOT 100 listesine 1 numaradan giriş yaptığını duyurdu.

Sonuçlar açıklanır açıklanmaz üye Jimin, yeni şarkılarıyla grubun tekrar 1 numaraya ulaşmasına izin verdiği için hayranlarına içten şükranlarıyla Weverse’e teşekkür etti.

“Bu mantıklı mı? Bu duyguyu herkesle paylaşmak için kelimelere nasıl dökeceğimi bilmiyorum” diye yazdı. Yazmaya devam etti, “Büyük sevginiz ve desteğiniz için herkese gerçekten teşekkür ediyorum. Size bir kez daha içtenlikle teşekkür ediyorum. Özenle yaşayacağım. En azından bizim için, lütfen mutlu olun.”

Mesajla birlikte yerde eğilirken bir fotoğrafını yayınladı ve hayranlarına son derece nezaketle derin minnettarlığını ifade etti.

Hayranlar, Jimin hayranlara mesajını paylaştığında BTS üyelerinin ne kadar mütevazı olduğunu görmekten çok mutlu oldular. Jimin’in mesajının paylaşıldığı bir çevrimiçi toplulukta toplandılar ve “Aman Tanrım, onlar gibi idol grubu yok”, “Çok alçakgönüllü“, “Bize böyle boyun eğdiğine inanamıyorum“, “Ben Ağlayacağım“, “Teşekkürler Jimin”, “Seni seviyorum Jimin” ve “Jimin, bizim için de mutlu olmalısın.” dediler.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

Kaynak
allkpop

Jennie's M4A1

Adını yazsam sahilimin ıslak kumlarına...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu