K-Pop

ENHYPEN, Oricon’un Günlük Tekliler Listesinde Japonya’da Çıkış Yaptığı Albümü İle İlk Sırada Yer Alıyor.

4. jenerasyon gruplarından biri olan ENHYPEN, gücünü bir kez daha kanıtladı!

ENHYPEN, 6 Temmuz’da “BORDER : 儚い” “BORDER : HAKANAI” albümüyle Japonya’da çıkış yaptı.Oricon’a göre ENHYPEN ‘in “BORDER: HAKANAI” albümü 150. 245 kopya sattı ve “Oricon’un Günlük Tekliler” listesinde ilk sırada yer alıyor.

ENHYPEN, çıkış yaptıklarında Japon dinleyiciler arasında büyük ilgi topladı. İlk mini albümleri “BORDER: DAY ONE”, Oricon günlük albüm tablosunun zirvesine yerleşti ve Aralık ayında haftalık albüm listesinde iki numaraya yükseldi. Albüm ayrıca Japonya’daki iTunes en iyi albümler tablosunda da zirveye yerleşti.

ENHYPEN’in ikinci mini albümü “BORDER: CARNIVAL”, iki hafta üst üste Oricon’un haftalık albüm listesinin zirvesinde yer aldı. Albüm ayrıca Billboard Japonya’nın Sıcak Albüm ve En İyi Albüm Satış listelerinde de zirveye yerleşti.

Japonca ilk albümleri, “Forget Me Not” başlıklı orijinal bir Japonca parça da dahil olmak üzere üç şarkı içeriyor. Diğer ikisi, “BORDER: DAY ONE”dan “Given-Taken” başlık şarkısının Japonca versiyonu ve “Let Me In (20 CUBE)” devam şarkısı.

ENHYPEN’i tebrik ederiz!

Kaynak: Soompi

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu