K-Pop

Bazı ‘KINGDOM’ uzmanları, haksız üretim maliyeti sorunları hakkında bilgilendirilmediklerini ve doğru bir şekilde değerlendiremediklerini doğruladı

19 Nisan’da ne olduğunu açıklayan bir rapor, ‘Kingdom‘ın ilk tur yarışmasında neler olduğunu açıkladı. Uzmanların abartılı / renkli aşamalara, bazı akış bağlantı hataları nedeniyle aşamaları değerlendiremedikleri için yüksek puanlar verdikleri doğrulanırken, ajanslar arasındaki rekabetin efsanevi bir aşama oluşturmak için artık daha yoğun olduğu söyleniyor.

Ayrıca ilk rekabet değerlendirmesinde haksız üretim maliyeti konusunda bilgilendirilmediler. Efsanevi etaplar oluşturmada rekabetin artık daha yoğun olduğu, raund için kısıtlamaların kaldırıldığı da bildirildi.

Eleştirmenler, ayrıca bunun Kingdom’ı K-pop’a değil bir K-sirke dönüştürdüğünü ve fandomların sanki savaş benzeri bir durummuş gibi işleri nasıl yaptığını söylüyorlar.

Krallığın başlangıcında yönetmenler, 3. turun ardından tüm takımların eşit şartlarda mücadele edeceği ortamın hazırlandığını bildirdi. 16 Nisan’da bir Mnet yetkilisi, “Uzman değerlendirme ekiplerinin listesini açıklayamayız çünkü yarışma hala var. Değerlendirme ekipleri doğrudan veya dolaylı olarak sanatçıya bağlıysa liste bu puanları etkileyebilir. Bu nedenle, listeyi açmak imkansız.

Haber, değerlendirme yönteminin, üretim ekibinin, uzmanların puanlarını değerlendirmesi ve sunması için akış bağlantıları aracılığıyla uzmanlardan oluşan değerlendirme ekibine altı ekip aşamasını göndermesi yoluyla olduğunu bildirdi.

Bir uzmanın yardımcılarından biri, “Sahneyi izleyip, prodüksiyon ekibinin karar verdiği şekilde değerlendirmem gerektiğini düşündüm, bu yüzden şarkı senkronize olmasa da veya akış bağlantısı kesildiğinde bile izledim.

İlk yarışma değerlendirmesinde hiçbir haksız üretim maliyeti sorunu duymadım. Yayın öncesi prodüksiyon maliyetleri konusu bir makale olarak bildirilse bile, yapım ekibi bunu değerlendirme ekibiyle paylaşmadı. canlı ve artırılmış gerçekliği ayırt etmek için değerlendirme ekibi.

Müzik sektörüne göre ikinci turda sahneler tüm ajansların mutabakatıyla oluşturuldu. Üçüncü turda, tüm sınırları kaldıracaklar ve sahneyi özgürce yapmalarına izin verecekler. Genel sahne oluşumu, şirketin kapasitesine bağlı olarak diğer sanatçılar olabilir.

Bu ifadeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaynak
allkpop

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu