K-Magazin

ITZY Grubu geri dönüş yapar yapmaz birinci oldu

ITZY’nin Mnet’in ‘M.COUNTDOWN’ programındaki yeni şarkısı “Mafia In the Morning” 6 Mayıs’ta yayınlandı ve birincilik ödülünü kazandı.

ITZY “Bu albüm için ne kadar çok çalışsak da, şarkımızı sevdiğiniz için içtenlikle teşekkür ediyoruz. Yapımcı Park Jin-young dahil tüm JYP Entertainment üyelerine teşekkür etmek istiyoruz.” dediler.

“ITZY hayranlarına, JYP Entertainment ailesi üyelerine ve yapımcı Park Jin-young’a bize bu kadar güzel bir şarkı verdiği için teşekkür ederiz” diye eklediler.

O zamandan beri ITZY, encore sahnesinde mükemmel bir canlı performans sergiledi.

Bu arada, bu gün yayınlanan “M Countdown”da ITZY’nin yanı sıra Highlight, On & Off, AB6IX, ENHYPEN, BiBi, Hongja, McDaddy ve Yellow, Norazo, NTX, Third Eye ve Seo Sung hyuk gibi şarkıcılara yer verdi.

Highlight, Yoon Doo-joon, Lee Ki-kwang, Yang Yo-seop ve Son Dong-woon, askerlik hizmetlerini tamamladıktan üç yıl ve yedi ay sonra yerli ve yabancı müzikten coşkulu tepkiler alarak tam bir grup olarak geri dönüş yaptı. hayranları.

Highlight sahnede üçüncü mini albüm başlığı olan ‘Fire’ı seslendirdi. Dinamik koreografisine rağmen olağanüstü canlı performansıyla hayranlık uyandırdı.

Bu yeni şarkı Lee Ki-kwang tarafından yazıldı ve bestelendi. Tıpkı soğuk kışın geldiği gibi, yakında yeni bir başlangıç ​​olacağına dair bir umut mesajı içeriyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu