K-Pop

Cube Yeni Kız Grubu “LIGHTSUM”‘un Üyelerinden İkisinin “Produce 48″den Yoo Jung Ve Hina Olduğunu Açıkladı

Cube Entertainment’ın yeni kız grubu LIGHTSUM’un üyeleri Yoo Jung ve Hina’nın profil fotoğrafları yayınlandı.

LIGHTSUM, 21 Nisan gece yarısı resmi SNS ve YouTube kanallarında sırasıyla üyeleri Yoo Jung ve Hina’nın profil resimlerini ve film videolarını yayınladı.

Yayınlanan profil resmindeki üyeler, masum ve sevimli cazibelerini farklı şekillerde göstererek küresel hayranların dikkatini çekti. Birlikte yayınlanan profil filmi videosunda, Yoo-jung ve Hina sadece rahat ve sıcak bir atmosfer yaratmakla kalmadı, aynı zamanda tazeleyici ve benzersiz bir çekicilik sunarak hayranların LIGHTSUM hakkındaki soruları en üst seviyeye çıkardı.

Özellikle, ilk kez piyasaya sürülen Mnet’in “Produce 48” üyeleri Cho Won ve Nayoung’un ardından Yoo-jung’un katılacağını duyuran, çıkışlarını bekleyen yerli ve yabancı hayranların yoğun ilgisi altına kaldı. Programın en genç katılımcısı olmasına rağmen, Yoo-jung bir zamanlar olağanüstü beceriler ve esprili sahne davranışlarıyla göze çarpıyordu.

LIGHTSUM, yaklaşık üç yıl içinde Cube Entertainment’ta yeni tanıtılan ilk kız grubu ve resmi logo videosunu 8’inde resmi SNS’de yayınlayarak resmi açılışı için beklentileri artırıyor.

Bu yılın ilk yarısında piyasaya sürülecek olan LIGHTSUM, IŞIK ve TOPLA’nın birleşimidir, yani “tüm küçük parlayan şeyler dünyayı ortaya çıkarmak için bir araya geldikçe, bir umut mesajı ile daha büyük pozitif enerji verirler” anlamına geliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu