K-Medya

Eşinin Ulusal Harcamalarıyla ‘Gayri Meşru’ Olan İngiliz Adam ‘Altı Ay’ Sonra Geri Dönüş Yapıyor

3,8 milyondan fazla abonesi olan popüler YouTuber “İngiliz Adam” altı ay sonra geri dönecek.

İngiliz bir adam olan Josh, uzun bir süre sonra YouTube topluluğunda bir mesaj yayınladı.

Josh, “Yarım yıldan fazla düşündükten ve derinlemesine düşündükten sonra merhaba demeye geldim” dedi. Muhtemelen hayatımızın en karanlık zamanını geçirdik ve bilmediğimiz o kadar çok şey oluyor ki nereden başlamalı. “

Josh, “Eminim bazılarınız Ollie’nin Instagram hesabında görmüştünüz, ancak sizi yeni bir YouTube içeriğiyle tekrar karşılamaya hazırlanıyoruz.” Ancak videoyu yüklemeden önce size ne yaptığımı söylemek istiyorum. ‘diye düşünüyordum ve özür dilemek ve teşekkür etmek istiyorum. “

İlk olarak, kendi karantina sırasında arkadaşlarını eve davet ettiği için özür diledi.

Josh, “Geçen Ekim ayında ben ve eşimin (eşimin) devlet fonları büyük bir hata yaptık. Kore’ye Birleşik Krallık’tan girdikten sonra, aptalca ve gereksiz bir şekilde tanıdıklarımı evimin önünde arama riskini göze almayı seçtim. O sırada, içeri kimsenin girmesi ve dışarı çıkmamızın sorun olmayacağını düşündüm. “Geriye bakarsanız, kesinlikle yanlış.

Josh, kendini yansıtma sırasında destekledikleri için hayranlarına teşekkür etti.

“Size her zamankinden daha çok minnettar olduğum bir zamandı.” Gelecekte, İngiliz erkek takımı abone olduğunuz bu kanalın merkezini kaybetmeyecek, ancak en iyi içeriğimizi size sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacaktır. “

Geçen yıl Ekim ayında, Josh’un karısı Kukbi, İngiltere’den döndükten sonra kendi kendini tecrit ettiği dönemde tanıdıklarıyla yaptığı görüşmenin bir videosunu yayınladığı ve doğum günü partisi verdiği için eleştirildi.

O sırada Seul, Mapo-gu’daki sağlık merkezi polisten olayı soruşturmasını istedi ve polis, devlet fonlarının Bulaşıcı Hastalıkları Önleme Yasasını ihlal ettiğine hükmederek davayı iddianame ile gönderdi.

Tartışmanın ardından, eyalet fonu bir özür yayınladı ve faaliyetlerini askıya aldı ve Josh da YouTuber olarak çalışmayı bıraktı ve özür diledi, “Tanıdığımı devlet fonunun doğum gününü kutlamaya davet ettim”.

Bu arada, 14’üncü savcılığa göre, Seul Batı Bölgesi Savcılık Ofisi, Ocak ayı sonlarında Bulaşıcı Hastalıkları Önleme Yasasını ihlal ettiğinden şüphelenilen devlet fonları için iddianameyi askıya aldı. İddianamenin askıya alınması, suç işleyen bir kişi hakkında şikayette bulunmayan savcının görevden alınması anlamına gelir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu