K-Magazin

Kang Daniel Dürüstlük ve Hayranlarına Her Zaman “Gerçek” Benliğini Nasıl Göstermeye Çalıştığını Açıklıyor

Kim olduğunu saklayacak türden bir adam değil!

Kang Daniel geçtiğimiz günlerde kendisinden bahsetti ve hayranlarının önünde her zaman gerçek ve dürüst olmak istediğini paylaştı!

Kısa bir süre önce, Kang Daniel’in Givenchy Beauty ile yaptığı Singles dergisinin fotoğraf çekimi çevrimiçi olarak yayınlandı ve hayranlara kendini rahat hissettiği daha saf, daha doğal bir konsept gösterdi. Kavramla ilgili olarak, Kang Daniel,

“kendime en çok benzediğim zamanları seviyorum.”

-Kang Daniel

Ayrıca, yayındayken her zaman kendisi gibi davranmak için elinden gelenin en iyisini yaptığını, çünkü başka türlü davranmak onu genellikle garip ve doğal olmayan hissettirdiğini paylaştı.

“İster yayında ister başka bir yerde olsam, her zaman kendime en çok benzeyen bir görüntü göstermeye çalışırım. Ham ve dürüst bir kişiliğim olduğu için kendim gibi davranmadığımda kendimi garip hissediyorum.”

“Müziğime kendi hikayelerimi de ekliyorum.”

-Kang Daniel

Kariyeri hakkında konuşurken, konuşma doğal olarak çıkardığı müziğe doğru yöneldi. Yeni albümüyle ilgili olarak, “Color” serisinin bu son albümünün bir başlangıç ​​olduğu kadar bir son olduğunu da ortaya koydu.

“Geçmiş albümlerim ne kadar büyüdüğümü gösterdiyse, bu yeni albüm kendimin daha yükseltilmiş ve tam versiyonunu ifade ediyor. Bu renk serimin son bölümü olduğu için her şeyin üstesinden geldiğimi ve yeni bir başlangıca hazır olduğumu gösteren bir mesaj iletmek istedim.”

-Kang Daniel

Kang Daniel kısa süre önce mini albümü YELLOW’u 14 Nisan’da çıkardı ve başlık şarkısı “Antidote” ile geri dönüş yaptı.

MV’yi buradan izleyin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu