K-MagazinK-Pop

Brave Girls, Brave Brothers tarafından 1 numara olması için verilen söz verilen Chanel çantalarını açtı

Brave Girls, yıllarca pek popülerlik kazanmadan geçirdikleri için zor bir dönemden geçti.

Kızlar umudunu yitirirken ve bu yoldan vazgeçmeyi düşünürken bile güvenini koruyan ve kız grubuna tüm kalbiyle destek veren bir kişi vardı.

Brave Girls kısa süre önce ‘Point of Omniscient Interfere‘ın yeni bölümünde yer aldı ve Brave Brothers‘ın (Kang Dong Chul) tüm bu zaman boyunca onları nasıl desteklediğini paylaştı. 17 Nisan’da yayınlanan bölümde Brave Girls, geç bir anda ün kazanmadan hemen önce Brave Brothers’a uzun bir mektup gönderdiklerini paylaştı.

Üye Minyoung, “Üyelerle konuştuktan sonra, CEO’muza mektup gibi uzun bir mesaj gönderdim.” Yaşlanıyoruz ve şimdi otuzlu yaşlarımızdayız, ancak bir kariyerimiz yok. Ve bizim banka hesapları kredili mevduatlar ile karşı karşıya kalmaya devam ediyor. ‘ Hâlâ bu iş için kalıcı hislerimiz var, ancak üyeler her birinin kendi ayrı yollarına gitmeyi düşünüyor. Bence bir karar vermen gerekiyor. ‘ Yapabileceğimiz tek şey yarı zamanlı işlerdi.

Yujeong, “Aslında ajans yurdumuz için para ödüyor ve yemeğimizi ödüyor, ancak temel geçim için paramız yoktu. Bu yüzden CEO’muza hiç paramız olmadığını söyledik. O da bize söyledi, ‘ Merak etmeyin, size para vereceğim. Bir sonraki albümü de hazırlayacağız o yüzden umut edelim. ‘ Aslında bize kişisel bankasından bir yıl harçlık verdi. ” Yujeong, Brave Brothers’ın kızlara bir yıl boyunca harçlık verdiğini ve onlara her ay unutmadan para gönderdiğini ortaya çıkardı.

Brave Brothers’ın kızlara inandığı kadar, başarı yapımcı için çok özel bir anlam ifade ediyordu. Bölüm sırasında Brave Girls’ü uygulama stüdyosunda ziyaret etti ve gözleri kırmızıya dönerken sessizce onları izliyordu.

Kızlara, üyelerin çok daha iyi olduğunu ve çok daha mutlu göründüğünü gördükten sonra ağlamak istediğini söyledi. “Hayal ediyormuşum gibi hissettim” dedi. Sonra Cesur Kardeşler kızlara vermek için dört hediye çantası çıkardı. Yöneticilere çantayı çıkarmalarını söyledi ve 1 numarayı alacaklarsa üyelere vermeyi vaat ettiği hediyenin bu olduğunu söyledi.

Brave Brothers, çantaları kendi seçtiğini ve her üyeye bir Chanel çantası verdiğini söyledi. Kızlar, Brave Brothers’ın hediyesini kutudan çıkardılar ve yardım edemediler ama genişçe gülümsediler.

Aşağıdaki kutudan çıkarma videosuna göz atın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu