K-Magazin

Kız Grubu Rocket Punch, “Color Series” Üçlemesini Tamamladıktan Sonra “Newtro Fairy” e Geri Dönecek.

Rocket Punch (Yeonhee, Juri, Suyun, Yoonkyung, Sohee ve Dahyun) “Color Series” i “Pink Punch”, “Red Punch” ve “BLUE Punch” ile tamamlayacak ve ilk single albümleri 17’sinde “Ring” ile geri dönüş yapacak.

7 Ağustos 2019’da ilk mini albümleri “Pink Punch” ile çıkış yapan Rocket Punch, Almanca’da “Bir Şey” anlamına gelen “BIM BAM BUM” başlık şarkısı ile şarkılarını dünyaya duyurma isteklerini dile getirdiler.

Takımın adı “monoton bir günlük yaşamda uçan taze bir yumruk” gibi, Rocket Punch mevcut kız gruplarından benzersiz bir fark gösterdi ve benzersiz tombul çekiciliğine parlak bir enerji kattı. İlk albümü ile görseller, beceriler ve çekiciliğin yanı sıra çaylak olarak inanılmaz bir performans sergileyen Rocket Punch, “Allround the Girl Group” değiştiricisini kazanarak küresel K-pop pazarına liderlik edecek bir “Sıcak Çaylak” olarak dikkat çekti.

“Pink Punch” Rocket Punch’ın başlangıcını simgeleyen çan benzeri bir albüm ise, “Red Punch” Rocket Punch’ın dünyaya havai fişek patlatacağını ilan ettiği yoğun bir albüm olarak görülebilir.

“Red Punch” ın “BOUNCY” adlı başlık parçasının sözlerinde görüldüğü gibi, “Dünyayı Rocket Punch ile vurmak istiyorum”, Rocket Punch’ın kendi rengiyle geleceğe dair kendinden emin bir enerjiyi ifade ediyor ve “Tin Crush” cazibesini yakalıyor.

Ayrıca, Rocket Punch’ın kendine özgü dansı, “Punch Dance”, “Tang Taeng Ball Dance”, “Shoulder Knee Feet Dance” ve uzaydan dünyaya uçan bir roketi sürmeyi anlatan “Driving Dance” nı izlemek ve dinlemek eğlenceliydi.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu