K-Pop

Önümüzdeki haftanın önizlemesine göre, netizenler ön ‘Kingdom’ performans turunun tam sıralaması olduğunu düşünüyorlar

Bu haftanın başlarında Mnet’in erkek grubu yarışması programı ‘Kingdom’ın galasından bu yana, K-Pop toplulukları ilk bölümle ilgili gönderi ve tartışmalarla dolup taşıyor.

Çoğunuzun bildiği gibi, ilk bölüm hayranlara 100 saniyelik ön performans turunun tam sıralamasını ifşa etmeden sona erdi. 1 Nisan bölümünde açıklanan sıralamalar şunları içeriyor:

  1. – ?
  2. – ?
  3. BTOB
  4. SF9
  5. ATEEZ
  6. – ?

Çevrimiçi K-Pop topluluklarındaki K-netizenlere göre, tüm sıralamaların şunlar olabileceğine inanmak için nedenler var:

1. – Stray Kids
2. – The Boyz
3. – BTOB
4. – SF9
5. – ATEEZ
6. – iKON

İşte netizenlerin yukarıdaki sıralamalar için tartışmalarının nedenlerinden bazıları.

1. Önümüzdeki haftanın önizlemesinde gösterilen koltuk sırası.

Yukarıdaki oturma düzeninde oturan grupları şu şekilde görebilirsiniz: Stray Kids, The Boyz, BTOB, SF9, ATEEZ ve iKON.

2. iKON üyesi Koo Jun Hoe’nun bir radyo yayını sırasında yaptığı yorum.

Yakın tarihli bir canlı yayında, iKON’dan Jun Hoe hayranlarına, “Hayranlarımızın harekete geçme zamanı. Bize gücünüzü verin.” dedi.

Pek çok taraftar, Koo Jun Hoe’nun tipik olarak “böyle şeyler söyleyecek tipte olmadığını” iddia ettikleri için bunu söylediğini duyunca şaşırdı. Diğer iKONIC’ler, son zamanlarda çevrimiçi topluluk tartışmalarında “Evet, alt sıralarda olduğumuzu biliyoruz”, “Jun Hoe’nin bir yayında söylediğine gerçekten inanamıyorum“, “iKONIC olarak aktif değildim ama şimdi nasıl oy vereceğimi öğrenmem gerekiyor “ve daha fazlası.

3. Ön 100 saniyelik performans turu sonuçları tamamen “hayran oylarına” dayanmaktadır.

Bir netizen şöyle açıkladı: “iKON’un 6. sırayı aldığını söyleyen pek çok söylenti var çünkü bazı insanlar kasıtlı olarak çok fazla hayranı olmayan diğer sanatçılara oy veriyordu. Ama bu sefer bu şekilde olmadı, çünkü tüm hayranlar daha küçük fandomlara sahip sanatçılara ekstra oy verirse, Stray Kids ve The Boyz en alt sıralarda yer alırdı. Şu an itibariyle Stray Kids en büyük uluslararası fandoma sahipken, The Boyz en büyük yerli fandoma sahip. . Bu oylar yalnızca oy vermek için bir uygulama indirmesi gereken gerçek hayranlar tarafından verildi; Muggle’lar hiç oy vermedi. Bu sonuçlar, bize sadece iKON’un en çok “tanınan” sanatçı olmasına rağmen, son 2 yılda fandomlarının olduğunu söylüyor. çok fazla olay olduğu için gerçekten hareketsiz kaldı …

Spekülasyonlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yoluyla
allkpop

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu