Netizen

Netizen, ünlü kız grubu üyesine yönelik okul zorbalığı suçlamalarıyla dalga geçti

Bir netizen, ünlü bir kız grubu üyesinin okul zorbalığı hakkında bilgi vereceğini açıkladı.

3 Nisan’da, netizen ‘C‘ çevrimiçi bir toplulukta dalga geçerek, “Bu hafta sonu, ünlü bir kadın idolü okul şiddeti nedeniyle ifşa edeceğim.” 20’li yaşlarında bir üniversite öğrencisi olduğunu iddia eden ‘C’, bu özel kadın idol tarafından 5-6. Sınıftan itibaren zorbalığa uğradığını iddia ediyor.

Mağdur olduğu iddia edilen kişi, “Failin içinde bulunduğu grup, samimi ve dürüst bir imaja, akıllı bir imaja, çok yetenekli ve güzel görünüme sahip olmakla ünlüydü. Her şeye sahip oldukları biliniyor. onlar hakkında ilham verici hikayeler de var.

‘C’ ayrıca, kız grubu üyesinin onu dışarıdan biri yaptığını, okulda ona küfrettiğini, okulda öğle yemeği yemesine izin vermediğini, süt içmeye zorladığını, belirli bir giyim markası giymemesini söylediğini, kendisinden zorla makyaj yaptığını iddia etti. ve ahlaksız yorumlarda bulunarak erkek sınıf arkadaşlarının önünde onu utandırdı. ‘C’ ayrıca zorbalığa dair kanıtları olduğunu iddia etti ve diğer sınıf arkadaşları ve bir öğretmenden tanık ifadeleri aldığını ekledi.

İddia edilen kurban, geçmiş zorbalığının parlak ve dik bir imaja aşık olmasını izlemekte zorlandığı sonucuna vardı ve kişisel bir özür dilemek istedi.

‘C’nin suçlamaları hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Yoluyla
allkpop

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu