K-Magazin

SEVENTEEN, Son Yurtdışı Promosyonlarının Bolluğuna ve Yükselen Küresel Popülerliğe Karşı Duygularını Açıklıyor

SEVENTEEN ve üyeleri, çıkışlarından bu yana her geçen gün daha da başarılı bir şekilde büyümeye devam ediyor! Daha yakın zamanlarda, SEVENTEEN Kore dışında çok popüler oldu. The Late Late Show with James Corden için performans sergilemekten Grammy Musem’in Mini Masterclass ile röportajlarına kadar, SEVENTEEN’ler etki alanını genişletiyor!

SEVENTEEN’in dört üyesi THE8, Wonwoo, Mingyu ve Jeonghan kısa süre önce Cosmopolitan Korea’ya artan küresel popülerliklerine ilişkin duygularını açıkladılar.

Mülakat sırasında, dört çekici üye, artan küresel başarılarından elbette heyecanlandıklarını, devam eden pandemi nedeniyle bu konuda zorluklarla karşılaşmak zorunda kaldıklarını iddia ettiler.

Q: Güçlü dayanışmadan mı kaynaklanıyor? Pandemiye rağmen, SEVENTEEN kapsamını yalnızca yerli hayranları değil, küresel hayranları da kapsayacak şekilde genişletiyor. Bu yılın başlarında, “The Kelly Clarkson Show”, “The Late Late Show” ve ayrıca “Grammy Museum’s Mini Masterclass” programlarında yer aldınız. Ben (Cosmopolitan görüşmeci), mevcut COVID-19 durumu sırasında denizaşırı promosyonlar oldukları için daha anlamlı olmaları gerektiğini düşünüyorum.

Gerçek stüdyoda performans sergileyip sahnenin sıcaklığını hissedebilseydik daha iyi olurdu. Yine de tüm üyeler enerjilerini içine koydu ve tatmin edici bir performans sergiledi.

– Mingyu

Mingyu ayrıca The Kelly Clarkson Show ve The Late Late Show performanslarının konseptlerinden ne kadar keyif aldığından bahsetti.

James Corden ile Geç Geç Şov’da, personel gibi kıyafetler giydiğimiz ve tek çekimde filme aldığımız ‘HOME; RUN’ aşamasını beğendim. “The Kelly Clarkson Show” için “Sol ve Sağ” için yaptığımız ofis konseptinden keyif aldım.

– Mingyu

Jeonghan, yaptıkları tüm büyük planlama ve sıkı çalışmayla, görünüşlerin hepsinin asla unutamayacağı performanslar olduğunu paylaştı.

“Her iki aşama için konsepte karar verildikten sonra, detaylı unsurlar ekleyebildik ve bence bundan daha kaliteli bir aşama çıktı. Her iki performansın da asla unutmayacağım sahneler olacağını düşünüyorum.

– Jeonghan

Dahası, SEVENTEEN son zamanlarda Entertainment Tonight için özel bir görünüm yaptı ve burada en iyi hitlerinden oluşan harika bir karışık performans sergiledi!

Kaynak: Koreaboo

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu