K-Pop

Rosé Solo Çıkış Yapmak ve “On The Ground”Hakkında Konuşuyor.|YAYINLANDI

ROSÉ, yeni single’ı “On The Ground” için ilham kaynağından ve BLACKPINK’in solo bir sanatçı olarak başarıya ulaşmasına nasıl yardımcı olduğundan bahsediyor. Müzik anlarını kaçıramazsınız: Her Perşembe, yalnızca YouTube’da YAYINLANMIŞTIR.

“Temelde şarkı hayatta cevaplar aramak ile ilgili. Bazen her zaman o rolde olduğun zaman sizin için en önemli şeylerle ilgilenmeyi unutuyorsunuz. Bu sadece ihtiyacımız olan her şeyi söyleyen bir şarkı . Zaten ,biliyorsun, içimizde. Dışarı çıkıp onu aramaya gerek yok.”

-ROSÉ

Yapımcı :Grupla çalışmaktan ne farkı var.

ROSÉ :Bu tamamen farklı bir şey, derdim. Baştan sona tüm şarkıyı taşımak zorunda kaldım. Çünkü her zaman yanımda kızlarım var beni desteklemek için. Gerçekten Blackpink olarak bir grupta olduğumu düşünüyorum.Bana sahip olduğum şey konusunda çok yardımcı oldu, biliyorsun, kendi başıma başarabildim. Onlar olmasaydı ,sahip olamazdım, bilirsin, şu anda sahip olduğum tüm deneyimler. Bu solo proje sayesinde, insanlar hakkımda biraz daha fazla şey öğrenir. Gördükleri Blackpink’ten Rosé. Bu sadece genişletilmiş bir versiyon, geçmişte gördükleriniz.

Videonun geri kalanını Youtube dan izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu