K-Magazin

Lee Hwi Jae’nin Ajans Sorunları Ve İmzalı Brave Girls Albümünün Çevrimiçi Satılmasına İlişkin Açıklama

Lee Hwi Jae’nin ajansı Cube Entertainment, imzalı Brave Girls CD’si çevrimiçi olarak satıldıktan sonra bir açıklama yaptı.

21 Mart’ta Cube Entertainment, “Lee Hwi Jae’nin o sırada menajeri arabadaki şarkıcılardan aldığı imzalı albümlerle ilgilenmekten sorumluydu. Brave Girls CD’sinin de diğerleriyle birlikte arabada tutulduğunu hatırlıyor. Bu CD’nin elinden çıktığı koşulları belirlemek zordur. Nedeni ne olursa olsun, değerli mesajın bulunduğu hediyeye gereğince özen göstermediğimiz için özür dileriz. Brave Girls ve hayranlarına karşı özür dileriz. Bu sorunun bir daha ortaya çıkmaması için gelecekte hediyelerle daha iyi ilgileneceğiz. “

19 Mart’ta, Brave Girls’ün Haziran 2016’da yayınlanan üçüncü mini albümü “High Heels” ın fotoğrafını içeren bir gönderi çevrimiçi bir topluluğa yüklendi. Fotoğraftaki albümde Lee Hwi Jae’ye adanmış, “Merhaba Lee Hwi Jae sunbaenim. “Vitamin” çekiminde tanıştık ama bizi hatırlıyor musunuz? Albümümüz bu sefer gerçekten harika, dinleyeceğinizi umuyoruz. “Fotoğrafın afişi albümü ikinci elden aldıklarını iddia etti ve “Brave Girls sıcak bir konu haline geldikten sonra bu albüm gündem oldu ve kimse bunu almıyordu, ben de yeni aldım.”

Brave Girls, 2017 şarkıları “Rollin” internette viral hale geldikten sonra şu anda popülaritesinde bir artış yaşıyor. Şarkı şimdi listelerde mükemmel bir all-kill elde etti ve kız grubu, dört yıl sonra tekrar tanıttıktan sonra şarkı için şimdiye kadar altı müzik kupası kazandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu