K-Magazin

BTS’den Jimin Tüm ARMY’nin Bilmesini İstediği “Kendini Sevmenin Önemi”ni Anlattı

BTS’in tüm dünyaya “kendini sev” mesajını sunmasının üzerinden bir kaç yıl geçti. Fakat Jimin “kendini sev” mesajının neden her zaman önemli olduğunu açıkladı.

Zach Sang Show’da sunucu Zach Sang, UNICEF “Love Myself” kampanyası aracılığıyla BTS’in “kendini sev” mesajının değişip değişmediğini merak etti.

Mesajınızın artık daha önemli olduğunu düşünüyorum. Demek istediğim, her zaman önemliydi, ama şimdi 2021’de çok çok önemli. Mesajınız 2017’den beri nasıl değişti?

-Zach Sang

Jimin, temel mesajlarının değişmediğini açıkladı ve kendini ne kadar sevdiğinin başkalarına davranış biçimine bağlı olduğunu keşfettiğini söyledi.

Diğer üyelerle konuşurken, şarkılarımızı söylerken ve hayranlarımızla iletişim kurarken hissettiğim şey şuydu…
Eğer kendime karşı olumsuz duygularımı sürdürürsem, kendime saygım düşük olursa diğer insanlara söylediğim şeyler olması gerektiği kadar iyi olmaz.

-Jimin

Başkalarına iyi davranmak kendi içimizden başladığından dolayı Jimin kendini sevmenin öncelikli olması gerektiğini şöyle anlatıyor:

“Bu yüzden kendimi sevmem çok önemli, kendimi sevdiğim zaman tüm kapılarım açılıyor.”

-Jimin

BTS grubunun tüm üyeleri herkesin keşfetmeyi öğrenmesini istiyor. Jimin sözlerini şöyle bitirdi “Bu, doğru olduğunu düşündüğüm bir şey ve herkesle paylaşmak istediğimiz bir şey.”

Jimin’in kendini sevmek hakkındaki konuşmasının tamamını bu videodan izleyebilirsiniz 😊

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu