K-LİSTE

Asla Evlenmek İstemediklerini Söyleyen 6 Ünlü

Günümüzde eski dönemlerden farklı olarak evlilik bir gereklilik değil bir seçenek olarak görülüyor. Birçok insan bekar kalmayı ve hayatlarına kendi başlarına mutlu bir şekilde devam etmeyi seçiyor. Gün geçtikçe daha çok insan bu görüşe sahip oluyor. Elbette ünlüler de buna dahil. Biz de sizin için asla evlenmeyi düşünmeyen 6 ünlüyü listeledik. Daha önce, en kısa zamanda evlenmek istediklerini söyleyen ünlüleri de paylaşmıştık o yazıyı da mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. Keyifli okumalar.

1. Jaejae

Jaejae 2021 Ocak ayında KBS2’nin “Problem Child in the House” programına çıktığında evliliği hiç düşünmediğini söyledi. Jaejae evliliği insanlara toplum tarafından verilen bir seçim olarak gördüğünü bu yüzden gerekli olmadığını belirtti.

2. Ha:tfelt

Wonder Girls’te bulunduğu zamanlarda Yeeun olarak da bilinen Ha:tfelt çok sayıda yayın ve röpörtajda evlenmek istemediğini açıkladı. Hatta Ha:tfelt MBN’nin “Happily Unmarried Girls” (Mutlu Bekar Kızlar) programının oyuncularından biridir. Programda Ha:tfelt birisiyle tanışıp hayatını değiştirmek istemediğini söyledi.

Ek olarak, tvN’nin ‘The Quack Philosophers” programında erkeklere güvenmediği için evlenmek gibi bir niyeti olmadığını açıkladı. Hatta iyi bir erkek bulmanın piyango kazanmak kadar zor olduğundan bahsetti.

3. Girls’ Generation’s Sunny

Sunny, 2015’te SBS’nin “Roommate 2” programında evlenmek zorunda olmadığını düşünen biri olduğunu açıkladı. 6 yıl sonra, KBS’nin “Joy Survival” programına çıktığında, ömür boyu bekar olmaktan memnun olduğunu söyledi. Ayrıca “Evlenecek kadar katı veya akıllı olduğumu sanmıyorum” diyerek şaka yaptı.

4. Yeonwoo

Eski MOMOLAND üyesi Yeonwoo da evlenmek istemeyenlerden. JTBS’nin “Knowing Bros” programına katıldığı sırada gençken bir chaebol (büyük şirket sahibi) olmayı istediğini ancak bunun gerçekleşmediğini açıkladı. Sunucu onun yerine çocuklarının chaebol olabileceğini söylediğinde, evliliği düşünmediğini ve bekar olmaktan mutlu olduğunu açıkladı

5. WJSN’s Luda

Hayranları Luda’ya neden hala evlenmediğini sorduğunda Luda şunları söylemişti “Çünkü sonsuza kadar süren bir şey değil.”

6. Jung Hyuk

Model ve oyuncu Jung Hyuk, tvN programı ‘The Quack Philosophers”da konuk olduğu sırada evlenmek istememesinin nedenini açıkladı. Ailesinin boşanmasına tanık olduktan sonra evlilik fikrine şüpheyle yaklaştığını o dönemlerde boşanmalarının kendisi üzerindeki etkisinin farkında olmadığını, ancak bunun onu kızgın ve öfkeli hale getirdiğini bu yüzden de bekarlığı tercih ettiğini açıkladı.

Her ne kadar evlenmek istemediklerini belirtseler de ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz bu işler kader kısmet :)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu