K-DramaK-Magazin

Ji Soo “River Where the Moon Rises” Dramasında Oynamayacak

Oyuncu Ji Soo, ‘River Where the Moon Rises’ dizisinden ayrılmaya karar verdi.

KBS2’nin 4 Mart’ta yayınlanan ‘River Where the Moon Rises’ adlı draması, Ji Soo’nun okul zorbalığı tartışmalarının ardından oyuncuyla yollarını ayırmaya karar verdi.

Yapım ekibi, şu anda yeni bir oyuncu arıyor. Ancak hala uygun biri bulmak için detayları tartışıyorlar. Ji Soo’nun uzun boylu olması ve yerine geçecek kişinin dizide ne zaman görüneceği gibi.

15 Şubat’tan bu yana, ‘River Where the Moon Rises’ altı bölüm yayınladı. 20 bölümden 18 bölümün halihazırda çekildiği söyleniyor.

Ji Soo’nun okul zorbalığı seviyesi diğer okul zorbalığı tartışmalarına kıyasla çok şiddetliydi. Oyuncu tüm iddiaları kabul etti ve kendisinden zarar gören herkesten özür dilediği bir mektup yayınladı. Drama yapım ekibi çok düşündü, ancak erkek başrol oyuncuyla ilgili tartışmanın ciddiyeti göz önüne alındığında ana karakteri değiştirmeye karar verdi.

Ji Soo’nun okul şiddeti seviyesi, diğer okul zorbalığı tartışmasına kıyasla çok şiddetliydi. Oyuncu tüm iddiaları kabul etti ve kendisinden zarar gören herkesten özür dileyen el yazısı bir mektup yazdı. Drama yapım ekibi çok düşündü, ancak erkek başrol oyuncuyla ilgili tartışmanın ciddiyeti göz önüne alındığında ana karakteri değiştirmeye karar verdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu