K-Magazin

DSP Media, April üyesi Naeun’un SNS fotoğrafıyla tehdit eden yorumlara photoshop yapan kötü niyetli netizen aleyhine dava açtığını doğruladı

2 Mart’ta DSP Media, April üyesi Naeun hakkında tartışmalı söylentiler yayan kötü niyetli netizenlere karşı yasal işlem başlattıklarını doğrulamak için resmi bir basın açıklaması yayınladı.

Ajans şunları söyledi:

“Merhaba, bu DSP Media.

2 Mart itibarıyla, kötü niyetli fotoğraf alışverişi ve çevrimiçi ortamda sanatçılarımızı etkileyen temelsiz, yanlış söylentilerin yayılmasıyla ilgili davalara karşı ceza davası başlattık. Sanatçılarımız şu anda elden yayılan yanlış söylentiler yüzünden rahatsızlık duyuyorlar. Bundan sonra, sanatçılarımızı karalayan ve çevrimiçi olarak yanlış, kötü amaçlı içerik yayan tüm vakalara katı yasal işlemlerle yanıt vermeyi planlıyoruz. Hiçbir uzlaşma ve affetme olmayacak.

DSP Media, sanatçılarımızın haklarını korumak için elimizden gelenin en iyisini yapmayı vaat ediyor. Teşekkür ederim.”

1 Mart’ta, Naeun’un geçmişte bir arkadaşıyla yaptığı konuşmayı içeren iddia edilen bir görüntü, internette hararetli bir tartışma haline geldi. Bununla birlikte, DSP Media o zamandan beri bu görüntünün kötü niyetle photoshoplandığını iddia etti ve Naeun, küçükleri taciz etmekle suçlanan ve mahkum edilen eski ünlü Go Young Wook’a atıfta bulunmadı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu