K-MagazinNetizen

Red Velvet’ten Seulgi’nin Eski Okul Arkadaşı, Seulgi’nin Okuldaki En İyi Ve En Nazik Öğrenci Olduğunu Söyledi

Bildiğiniz üzere son günlerdeki okul zorbalığı ve şiddet suçlamaları Güney Kore’nin eğlence ve spor endüstrisini sildi süpürdü. Çok sayıda sanatçı suçlamalara maruz kaldı. Ama bugün bir netizen Red Velvet’ten Seulgi’nin okulda en iyi ve en nazik öğrenci olduğunu anlattı.

Netizen şunları yazdı:

“Bugünlerde pek çok okul zorbalığı tartışması var. Red Velvet’ten Seulgi ile Byulmang Ortaokulundan okul arkadaşıyım. Onunla aynı sınıfta değildim, ama onunla ileri matematik dersim vardı ve bir gün ön sıramda oturduğunu hatırlıyorum. Kang Seulgi, ortaokulun ilk yılında SM Entertainment tarafından stajyer olarak kabul edildi ve okulda ünlendi. Onunla yakın değildim ama herkes Kang Seulgi’nin en mükemmel, model öğrenci olduğunu biliyordu . İyi notları vardı, güzeldi ve nazikti. Her yönüyle örnek bir öğrenciydi ve okul festivallerinde her zaman tek başına dans edip şarkı söyledi. Seulgi’nin ben askerdeyken Red Velvet üyesi olarak çıkış yaptığını duydum. Mecburi hizmetim sırasında onun başarılı olmasını diliyordum. Bu kadar büyük bir yıldız olacağını kim bilebilirdi? Sonuçta, Kang Seulgi en iyi ve en nazik model öğrenciydi. Sadece son zamanlarda yaşanan olayların üzerine bunları söylemek istedim.”

Son günlerde yaşanan okul şiddeti olaylarının üzerine böyle bir paylaşım görmek fazlasıyla sevindirici. Umarız bu tarz paylaşımları daha çok görürüz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu