K-MagazinK-Pop

Netizenler G-Dragon ve Jennie’yi ‘Chanel çifti’ olarak nitelendiriyor

Dispatch, BLACKPINK’ten Jennie ve Big Bang’den G-Dragon’un çıktığını bildireli bir günden az oldu. O zamandan beri, çok sayıda çevrimiçi topluluk ve çeşitli sosyal medya platformları, hatta medya kuruluşları, iki K-Pop yıldızı hakkında haberlerle doldu.

24 Şubat’ta medya kuruluşu Dispatch, Jennie ile G-Dragon’un Hannam’daki lüks dairesinin çift için mükemmel bir buluşma noktası olduğunu söyleyerek bir yıldır ilişki içinde olduklarını bildirdi.

Netizenler konuyla ilgili farklı görüşlerini paylaşırken halktan çeşitli karışık tepkiler geldi. Ancak, son zamanlarda birçok netizen iki ünlüyü ‘Chanel’ çifti olarak adlandırıyor.

Jennie hayranları tarafından sevgiyle ‘İnsan Chanel’ olarak adlandırıldı ve Chanel güzelliğinin marka elçisi olmak için seçildi. O zamandan beri, Jennie, ünvanını sağlamlaştırmak için çeşitli Chanel pozları verdi ve imajını korudu.

Jennie’nin Chanel’in marka elçisi seçilmesinden çok önce bile, G-Dragon markayla ilişkilendirilen ilk K-Pop ünlülerinden biriydi. 2017 yılında marka elçisi olarak atandı ve o zamandan beri markayla kendi kişisel tarzını sergiliyor.

Bu nedenle, pek çok netizen, flörtlerinin haberi kamuoyuna yayılırken Jennie ve G-Dragon’a ‘Chanel çifti’ diyor. Netizenler, “Omg, bu çok çılgınca”, “Onlar gerçekten ‘Chanel Çifti’,” ve “İki ‘İnsan Chanel’in buluştuğu” yorumunda bulundular.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu