K-Magazin

Soojin Suçlamaları Reddetti + Suçlayanlar Daha Fazla Kanıt Paylaşacağını Duyurdu

Soojin, kendisine yönelik okulda zorbalık yaptığı söylentilerine yanıt olarak bir paylaşımda bulundu.

“Merhaba, ben Soojin. Bunu çok düşündükten sonra yazıyorum. Ben öğrenciyken her zaman öne çıkardım ve kötü söylentilerin her zaman beni takip ettiği doğrudur. Bir öğrenciye yakışmayan şekilde giyinmiştim ve birkaç kez sigara denediğim doğru.
Gençken sorunlarım vardı ama o zamandan beri sigara içmedim. Kendimi düzeltmeye çalışsam da yaptığım utanç verici ve üzülmem gereken şeyler olduğuna inanıyorum ve yaşananlar bu yüzden oldu.
Ama söylemek istediğim şeyler var. Her zaman kötü söylentilerin kendiliğinden geçmesini beklerim ama bir şey söylemek istiyorum çünkü hayranlarım çok zor zamanlar yaşıyor.
Bana inanır mısınız bilmiyorum ama hatırladığım kadarıyla bir şeyler yazacağım.
Bugün paylaşımda bulunan kişiyle arkadaş olduğumu sanıyordum. Onun evinde yemek yedim ve onunla ve ablasıyla bir film izlediğimi bile hatırlıyorum. Okulda üst sınıftan birinden tehditler aldığımda onu polise ihbar etmem konusunda tavsiyeler veren ablaya minnettarım.
O gönderiyle neden aramıza mesafe koymak istediğini öğrendim. Birbirimize verdiğimiz sözümüzü tutmadığımız için kavga ettiğimizi hatırlıyorum. Sadece bir veya iki kez değildi ve çok öfkelendiğimi hatırlıyorum. Aramıza mesafe koymaya çalıştığını bilmiyordum. Bu yüzden utanıyorum ama ona küfrettiğimi de hatırlıyorum. Ve kız kardeşi telefonu aldı ve beni azarladı. Ondan özür diledim ve telefonu kapattım. Ondan sonra tamamen ayrı kaldık ve birbirimize karşı kötü hisler besledik.
Ama birkaç şeyi açıklığa kavuşturmak istiyorum.
Birincisi, ona hiç şiddet uygulamadım. İkincisi, asla motosiklete binmedim. Üçüncüsü, birine zorbalık yapmak için asla grup mesajı göndermedim. Dördüncüsü, okul üniforması dahil hiçbir şey çalmadım. Beşincisi, Seo Sin Ae ile hiç konuşmadım. Üzgünüm çünkü bunun onu da incittiğini hissediyorum.
Meyve suyu olayıyla ilgili hiçbir şey hatırlamıyorum. Ama böyle bir şey yapmayacağıma inanıyorum.
Kişisel hayatımın bir sorun kaynağı olduğu için üzgünüm ve utanç verici eylemlerimden zarar gören herkesten özür dilerim.”

Ancak suçlayan kişinin kız kardeşi, Soojin inkar ettiği için daha fazla olayı gün yüze çıkartacaklarını söyleyerek şu yorumda bulundu: “Evet, yazacağız. O hatırlayamadığı için.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu