K-PopNetizen

Netizenlere göre asla arkadaş olamayacak idoller

Netizenler arkadaş olmalarını olası görmedikleri idollerden bazılarını listediler.

Son zamanlarda, bir netizen çevrimiçi bir toplulukta arkadaş olmalarını mümkün görmediğiniz idol çiftini bizimle paylaşın diyerek büyük bir etkinlik başlattı.

Netizen, Seventeen’den Jun’un EXO’dan Baekhyun arkadaş olduğunu hayal edemediğini söyleyerek listeye başladı. Diğer netizenler de sohbete katıldı ve konu hakkında düşüncelerini paylaştı.

İşte netizenlerin arkadaş olmalarını mümkün görmediği idol çiftlerinden bazıları.

Seventeen’den Mingyu ve BTS’den RM

Bir netizen, onların arkadaş olduklarını hayal edemediğini çünkü her zaman bir şeyleri bozacaklarını söyledi. Netizen, “Mingyu karmaşayı düzeltirken, RM yardım etmeye çalışır ama sonunda daha fazla şeyi bozar.” diye yorum yaptı.

Blok B’den P.O ve Pentagon’dan Kino

P.O ve Kino’yu seçen netizen, “Sadece Pinokyo’yu düşündüm, bu yüzden bu ikisinin arkadaş olmasının tuhaf olacağını düşündüm” dedi.

BTS’den SUGA ve Seventeen’den Woozi

Netizen, “Bu iki sanatçının müzik üzerine çalışmak için birlikte oturduğunu hayal ettim ve bu zaten tuhaf. Lol.” diyerek yorumunu paylaştı.

EXO’dan D.O ve Seventeen’den Seungkwan

Bir diğer netizende, “Bu iki idolün gruplarının en sessiz üyelerini olduklarını düşünüyorum. Yalnız bırakılırlarsa birbirleriyle çok garip hissedeceklerini hissediyorum. Lol.” dedi.

Seventeen’den Vernon ve EXO’dan Sehun

Vernon ve Sehun’u seçen bir netizen de, “Bence bu iki üye kendi gruplarında en iyi görünen üyeler, ancak tamamen farklı bir hava veriyorlar, bu yüzden onları arkadaş olduklarını hayal etmenin zor olduğunu hissediyorum.” dedi.

Netizenlerin birlikte hayal edemeyeceği diğer idol kombinasyonları arasında NCT’den Jisung ve Seventeen’den DK, BTOB Sungjae ve Pentagon’dan Shinwon, SUGA ve D.O ve NCT’den Haechan ve Seventeen’den S.Coups sayılabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu