K-MagazinK-Pop

Netizenler, Aespa’dan Karina’nın yoga fotoğraflarına hayran kaldı

SM Entertainment’ın yeni kız grubu aespa, çıkışından aylar sonra muazzam miktarda ün kazandı ve şu an gözde konumdalar.

Netizenler, modalarından hobilerine kadar her üyeyi dikkatle takip ediyor. Kısa süre önce netizenler, grubun resmi Instagram’ında paylaşılan Karina’nın fotoğraflarına hayran kaldı.

17 Şubat’ta, aespa’nın Instagram hesabında ‘aespa’ ve ‘Karina’ hashtagleri dışında bir şey olmadan birkaç fotoğraf yayınlandı. Fotoğraflarda, kız grubu üyesinin tavandan sarkarak direk dansı yaparken bir silueti görülüyor.

Karina, çeşitli duruşlarda kumaştan sarkarken mükemmel kıvrımlı vücudunu sergiledi. Havada mükemmel bir denge kurduğundan da yola çıkarak bu sanatta ustalaştığını söylemek zor olmaz.

aespa’nın resmi hesabının paylaştığı bu fotoğraf kısa zamanda viral oldu. Fotoğrafın altı övgü içeren cümlelerle doldu. Netizenler, “Çok muhteşem”, “vücut çizgisi gerçeküstü”, “Silueti gerçekten bir illüstrasyona benziyor”, “Yüzü ve figürü tamamen gerçeküstü,” “Fiziği çok çılgın”, “Vay canına, bu fotoğraflar sadece sanat eseri, “” Bu CG olmalı, bu çok çılgınca, onu seviyorum “ve” Nasıl bu kadar güzel olabilir? ” yorumlarında bulundular.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu