K-MagazinK-Pop

Stray Kids’ten Lee Know ve Hyunjin, MBC’nin ‘Flushed-Cheek Feast of Hermits’ programında kendi tarifleri olan mala tavuklarını sunuyor

13 Şubat’ta Stray Kids’ten Lee Know ve Hyunjin, MBC’nin yeni tür dizisi ‘Flushed-Cheek Feast of Hermits’de yemek tarifi yarışmasına katıldı!

Her hafta Kore’nin dört bir yanından gelen ev aşçıları, karantina şöleninin tadını çıkaran bir grup onurlu keşişi etkilemeye çalışarak en iyi tariflerini sunuyorlar. Gösteri Yoo Min Sang, Sung Si Kyung, Seo Jang Hoon, HaHa ve Kim Jong Kook tarafından yönetiliyor.

13 Şubat bölümü için Stray Kids üyeleri Lee Know ve Hyunjin, geçmiş bir yayın sırasında hayranlarının dikkatini çeken yaratıcı bir tarif çıkardı. ‘Mala’nın baharatlı ve bağımlılık yaratan lezzetini kullanan Stray Kids üyeleri, geleneksel Kore yemeği samgye-tang’a (ginsengli tavuk çorbası) güzel bir dokunuş yaptı. Pek çok hayranın bildiği gibi, Stray Kids halk tarafından “Mala Aromalı” idoller olarak adlandırıldı.

Stray Kids’in mala-tavuk yemeğini deneyen ilk keşiş, ona büyük bir başparmak veren Kim Jong Kook’du! Kim Jong Kook akşamdan kalmanın üstesinden gelmek için mükemmel bir yemek olduğunu söyledi. Sonra, HaHa, Yoo Min Sang ve Sung Si Kyung da dahil olmak üzere keşişlerin geri kalanı, yemek Seo Jang Hoon’a kadar tüm keşişler tarafından beğenildi.

Seo Jang Hoon yemek için, “Biraz kararsızım. Herkesin oldukça kolay bir şekilde yapabileceği bir yemek gibi görünüyor, bu yüzden biraz daha yaratıcılık kullanabilir.”

Ancak yemeğin Stray Kids tarafından yapıldığını öğrendikten sonra Seo Jang Hoon başını eğdi ve kameraya “Dünyadaki tüm Stray Kids hayranlarından içtenlikle özür dilerim” diyerek kahkahalara neden oldu. Geçtiğimiz bölümde Seo Jang Hoon, iKON’dan Yun Hyeong ve N.Flying da dahil programa gelen idol şefleri elemekle suçlanıyordu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu