K-Pop

James Corden , BTS’in BM Genel Kurulu Görünümü Hakkında Uygunsuz Yorumlar Yaptıktan Sonra Ateş Altında

BTS ve ARMY’lere saygısızlıktı!

Geçmişte, birçok televizyon sunucusu bts’ye duydukları sevgi ve destek sebebiyle dikkat çekmişti. Amerikan televizyonundaki performanslar sayesinde ARMYler grubu en büyük sohbet şovlarından bazılarında izledi.

ARMY’lerin övgüsünü sürekli kazanan bir kişi İngiliz program sunucusu James Corden. Yine de, James Corden ile Late Late Show sırasında yapılan son yorumlar şu anda Armyler’den eleştiri alıyor.

BTS kısa süre önce New York’taki 76. Birleşmiş Milletler Genel Kuruluna katıldıktan sonra dünya çapındaki ARMY’lerin kalbini bir kez daha kazandı. Birçok hayrana umut veren anlamlı konuşmalarıyla dünya çapında övgü topladılar.

Yine de, kariyerlerinde üçüncü kez etkinlikte konuşturmak için tutkularına ve sıkı çalışmalarına rağmen, James Corden’ın bu görünümü eleştirmesi ARMY’lerin istediği şey değildi. Birçoğu , grubun etkisini ve yeri ne kadar hak ettiğini göz ardı ettiğini düşündüler.

BM Genel Kurulu bu sabah New York’ta başladı. Ve oldukça sıra dışı ziyaretçilerle başladı: BTS oradaydı, BTS BM’yi ziyaret etti.”

-James Corden

Performanslarının izlenme sayısı için grubu istemeden övmüş gibi görünse de, çoğu kişi bunun bir iltifat gibi göründüğünü düşündü.

Yine de birçoğu için, eğer bu yeterli değilse, videonun ilerleyen kısımlarında ARMY’ler hakkında yaptığı yorumlar ARMY’lerin daha da üzülmesine neden oldu. Açılış yorumları sırasında şok olmuş BM yetkililerine BTS’in neden bu kadar büyük olduğunu nasıl anlatacağını açıklamaya çalıştı.

Dünya liderlerinin BTS’i ciddiye almaktan başka seçeneği yok. Günün sonunda BTS, Dünya gezegenindeki en büyük ARMY’lerden birine sahip. Tarihi an, aslında her yerde 15 yaşındaki kızların kendilerini Genel Sekreter Guterres olmak isterken buldukları ilk andı.

-James Corden

Çekim yayınlandıktan sonra birçok ARMY, Corden tarafından yapılan yorumlar hakkındaki görüşlerini çevrimiçi olarak paylaştı.

bugünden itibaren james corden’ın papa mochi kullanmasına artık izin verilmiyor. Gerçekten kimseye güvenemeyiz, herkes sadece nüfuz istiyor.

ARMY’ler için, birçok kişi James Corden’ın üyelere ve fandom’a olan sevgisini birçok kez paylaşan gerçek bir BTS hayranı olduğunu düşündüğü için öfke ve hayal kırıklığı yaşandı. Şimdi, birçok sunucu gibi BTS’in çalışmalarına veya ARMY’lerin üyelere olan sevgisine saygı duymadıklarına inanıyorlar.

Video internette yayıldığı için YouTube’dan silindi. Ancak ne James Corden ne de kanal bir açıklama yapmadı.

Bilmeyenler için: James Corden, erkekleri nüfuz için kullandıktan ve hayran kitlesiyle aktif olarak dalga geçtikten sonra artık Papa Mochi’miz değil , (çeşitli bir topluluktan bir grup) “15 yaşındaki kıza”indirgiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu