K-Magazin

ENHYPEN’dan Ni-Ki’nin COVID-19 Testi Pozitif Çıktı

ENHYPEN’den Ni-ki de COVID-19 pozitif çıktı.

BELIFT LAB, 2 Eylül’de Jungwon, Heeseung, Jay, Jake ve Sunghoon üyelerinin virüs için pozitif test ettiğini açıkladı. Üç gün sonra ajans, Ni-ki’nin de pozitif teşhis edildiğini duyurdu. Sunoo olumsuz kalan tek üye.

BELIFT LAB’nin Ni-ki’nin teşhisiyle ilgili aşağıdaki İngilizce açıklamasını okuyun:

Merhaba.

Biz BELIFT LAB.

ENHYPEN üyesi Ni-ki’ye kendini karantinaya alırken COVID-19 pozitif teşhisi kondu.

Ni-ki ayrı mahallelerde kendi kendini karantinaya aldı ve durumunu günlük kendi kendine test ve PCR testi ile yakından izledi; 3 Eylül Cuma günü öksürük belirtileri göstermeye başladı ve ertesi gün COVID-19 pozitif olarak teşhis edildi.

Sağlık yetkililerinin direktiflerini takiben bir tedavi tesisine taşınmaya hazırlanıyor ve hafif semptomlar gösteriyor.

Bir önceki duyurumuzun ardından bir üyeye ek bir teşhis konulduğuna dair bu haber için hayranlarımızdan derin bir üzüntüyle özür dileriz. Şirketimiz, sanatçıların tam sağlıklarına kavuşmalarını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacaktır. Ayrıca, devlet sağlık yetkililerinden gelen talepler ve talimatlar konusunda işbirliği yapmaya devam edeceğiz.

Teşekkürler.

Başlangıçta pozitif çıkan beş üyenin haberini takiben, KCON:TACT HI 5, grubun artık etkinlikte performans sergilemeyeceğini duyurdu. ENHYPEN ayrıca Eylül ayı sonlarında geri dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Üyelere acil şifalar diliyoruz!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu