K-Drama Haberleri

KARA’dan Han Seungyeon, Geçmiş Kız Grubu Etkinliklerindeki Zorluklarından Bahsetti

2 Eylül’de Seungyeon, yaklaşmakta olan filmi ‘Show Me The Ghost‘un galasından önce özel bir medya kuruluşu ile röportaj yaptı. ‘Show Me The Ghost’, yeni evlerinde hayaletlerin yaşadığını keşfeden iki en iyi arkadaş Yeji (Seungyeon) ve Hodu (Kim Hyun Mok) hakkında bir korku-komedi filmidir. Paraları ve gidecek başka yerleri olmadığı için, hayaletlerin gitmesini sağlamak için kendi kendilerine kovma ayinleri yapmaya çalışırlar.

Röportaj sırasında Seungyeon, tam zamanlı bir aktris olarak faaliyetlerine başladıktan sonra fiziksel ve zihinsel olarak daha sağlıklı hale geldiğini açıkladı;

“Şarkıcı olarak aktifken, sadece esnek olmaya odaklandım. Hiçbir şey yemezdim ve uyumadan pratik yapardım. Gerçekten sadece hayatta kaldım. Kendimi sahnede performans sergilemeye adadım. Ama oyunculukta bunun tam tersi olduğunu düşünüyorum. Zihinsel olarak yorgun muyum, yoksa nasıl hissettiğim konusunda kendime yalan mı söylüyorum diye çok düşünmeye başladım.”

“KARA gurubundaki son şarkımız “Mamma Mia”nın promosyonları sırasında kilom çok düşmüştü. Ama herkes bana çok güzel olduğumu söylüyordu, bu yüzden kafam karışmıştı. Bir haftada tükettiğim maksimum karbonhidrat 10’dan azdı. Vücudum güzel görünüyordu ama alerjim şiddetlenmişti, cildim ve sağlığım bozulmuştu. Ayrıca Aşil Tendonumla ilgili sorunlarım ve stres kırıklarım vardı. Bugünlerde neredeyse her şey yolunda. Dürüst olmak gerekirse, bir aktris olarak aktifken güzel rollerde oynayamıyordum. Bu yüzden rahat kıyafetler, rahat ayakkabılar giyiyorum ve oyunculuk yaparken gerçekten sağlıklı besleniyorum. Çok daha iyi olduğumu hissedebiliyorum.”

Aşil Tendonu; Alt bacağın arkasında yer alan ve baldır kasını topuk kemiğine bağlayan, vücudumuzdaki en büyük tendondur. Oldukça büyük bir yüke karşı koyabilme kapasitesine sahip bu tendonun zorlanmalar sonucu zedelenmesi ya da kopması halinde aşil tendonu kopması meydana gelir. Bu kopma, ayak ve ayak bileği fonksiyonlarında ciddi kayba yol açtığı için tedavi gerektiren bir durumdur.

Bu arada, ‘Show Me The Ghost’ 9 Eylül’de sinemalarda olacak.

Kaynak
Allkpop

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu