K-Drama Haberleri

Ji Chang Wook Başrol İçin Görüşmelerde

8 Temmuz’da bir endüstri temsilcisi, Ji Chang Wook’un “Tell Me Your Wish” başlıklı yeni bir dramada başrol oynayacağını paylaştı.

Aynı günün ilerleyen saatlerinde Glorious Entertainment ajansı şunları doğruladı: “Ji Chang Wook’a” Tell Me Your Wish Adlı dizide bir rol teklif edildi ve şu anda gözden geçiriyor.”

“Tell Me Your Wish”, “iyi ölmeyi” hayal eden insanlar hakkında.”Drama, darülaceze (bakımevi) koğuşunda gerçekleşen kurtuluş ve birlikte kaosa düşmüş “yetişkin çocukları” kurtarmak hakkında hikayeler anlatacak.

Ji Chang Wook’a ölümden kaçan bir adam olan Yoon Gye Re rolü teklif edildi. ”Yoon Gye Re, yaşam için hiçbir iradesi veya arzusu olmayan, ancak zorlu cephesine zar zor tutunan yetişkin bir çocuk”dur. Hayata daha fazla bağlandığında ve yaşama isteği arttığında, vücuduna bir dövme yaptırarak kendine acı çektirmeyi alışkanlık haline getirir. Hayranlar, kısa bir süre için olsa bile, Yoon Gye’nin mutlu bir hayat yaşadığını görmek isteyecekler.

Ji Chang Wook’un Netflix Orijinal dizisi “The Sound of Magic”te rol alacağı onaylandı.

Hayranlar bir bakımevi hastası olarak kendisinin başka bir yönünü göstereceği bu yeni rolü kabul edip etmeyeceğini görmek için sabırsızlanıyor.

Proglama tartışılıyor,drama yılın ikinci yarısında çekilecek.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 5 / 5. Toplam Oy: 2

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu