K-Pop

Temmuzda Beklenecek 15 K-Pop Comeback ve Çıkışı Daha

Haziran ayının başlarında, Temmuz ayını dört gözle beklemek için neredeyse bir düzine K-Pop comeback ve çıkışının bir listesini yaptık. Artık ay gelmek üzere, Temmuz ayında piyasaya sürülecek daha fazla K-Pop müziği açıklandı! İşte Temmuz ayında beklenen 15 K-Pop geri dönüşü ve çıkışı.

1 Temmuz: AleXa Comeback

1 Temmuz’da AleXa ikinci single albümü ReviveR! Bu, K-Drama Somehow Family için “I Miss You Every Day” OST’si ile çıktığından beri ilk müzikal yayını olacak.

1 Temmuz: CIX Comeback

Ayrıca 1 Temmuz saat 18:00 KST/5AM EST’de CIX, Minit ve PENTAGON’dan Hui tarafından üretilecek olan TESSERACT adlı yeni bir albüm yayınlayacak!

5 Temmuz: BXK Comeback

5 Temmuz saat 12:00 KST/4 Temmuz saat 23:00 EST, çaylak erkek grubu BXK ilk dijital single albümleri “Excuse Me”yi yayınlayacak! Bu, geçen yılın Kasım ayında “Fly High” ile çıkış yaptıklarından bu yana ilk geri dönüşleri.

5 Temmuz: Soyeon ((G)I-DLE) Solo Comeback

Ayrıca 5 Temmuz saat 18:00 KST/5AM EST’de, (G)I-DLE lideri Soyeon ilk mini albümü Windy’yi yayınlamayı planlıyor! Başlık parçası “Beam Beam” ve Haziran 2019’da “The Loveless”ı piyasaya sürmesinden bu yana solo sanatçı olarak (işbirlikleri dışında) ilk geri dönüşü olacak.

5 Temmuz: Kyuhyun (Super Junior) Solo Comeback

5 Temmuz’da KST/5AM EST’de bir başka geri dönüş yapan Kyuhyun, yaz sezonunu temsil edecek olan 2021 Project: 季 serisi “Together”dan üçüncü single’ını yayınlayacak. Daha önce bu yıl 26 Ocak’ta kışı temsil eden ilk single’ı “Moving On”u ve 13 Nisan’da baharı temsil eden ikinci single’ı “Coffee”yi yayınladı.

5 Temmuz: SF9 Comeback

Ve son olarak, SF9 da 5 Temmuz’da Turn OVER adlı 9. mini albümleri ve başlık şarkısı “Tear Drop” ile geri dönüş yapacak. Bu, geçen yılın Ekim ayında Özel Tarih Kitaplarını yayınladıklarından bu yana ilk geri dönüşleri olacak.

7 Temmuz: GIRLKIND Comeback

7 Temmuz’da Kore saatine göre 12.00/6 Temmuz EST’de GIRLKIND beşinci dijital single albümleri Good Vibes Only’yi yayınlamayı planlıyor.

7 Temmuz: Yebin (DIA/UNI.T) Solo Çıkışı

Ayrıca 7 Temmuz’da DIA ve UNI.T üyesi Yebin, “Yes I Know” şarkısıyla solo çıkışını yapacak.

8 Temmuz: Jongup (eski B.A.P üyesi) Solo Comeback

Eski B.A.P üyesi ve şimdi solo sanatçı Jongup, 8 Temmuz saat 18:00 KST/5AM EST’de ilk mini albümü US’i yayınlayacak. Bu, Mayıs 2020’de Headache ile çıkış yaptığından beri solo sanatçı olarak ilk geri dönüşü olacak.

9 Temmuz: BTS Comeback

9 Temmuz’da 1PM KST/12AM EST’de (ARMY fandomunun 8. yıldönümünde) BTS, “Butter” için fiziksel bir single albüm yayınlayacaklarını onayladı! En son hitlerinin yanı sıra, “kalbinizi BTS’in pozitif enerjisinin ritmine göre attıracak” yepyeni bir şarkı da içerecek.

11 Temmuz: Minzy Comeback

11 Temmuz saat 12.00 KST/10 Temmuz saat 23:00 EST’de, solist Minzy üçüncü single’ı “Teamo”yu yayınlayacak. Bu, geçen yılın Mayıs ayında “Lovely” şarkısını çıkarmasından bu yana kendi plak şirketi MZ Entertainment altında solo sanatçı olarak ilk geri dönüşü olacak.

28 Temmuz: ATEEZ Japonya Comeback

28 Temmuz’da ATEEZ, aynı adı taşıyan bir başlık parçasıyla ilk Japonca single albümleri Dreamers’ı yayınlayacak. “Dreamers” ayrıca Digimon Adventure: anime için en yeni bitiş tema şarkısı olarak kullanılacak!

Duyurulacak: Taeyeon (Girls’ Generation) Solo Comeback

Henüz bir tarih açıklanmamasına rağmen, Taeyeon’un Temmuz ayında yeni bir şarkı yayınlayacağı onaylandı! Bu, geçen yıl Aralık ayında What Do I Call You adlı mini albümüyle piyasaya çıktığından beri ilk yurt içi dönüşü olacak.

Duyurulacak: D.O. (EXO) Solo Çıkış

EXO’nun D.O. Ayrıca uzun zamandır beklenen solo çıkışını Temmuz’da yapacak! SM Entertainment, ilk albümünü ayın sonlarında çıkaracağını doğruladı.

Duyurulacak: Lisa (BLACKPINK) Solo Çıkışı

Ve son olarak, Hangout With You’dan Yoo Jae Suk’a göre, yaklaşan kadrolarına baktıktan sonra, BLACKPINK’ten Lisa da uzun zamandır beklenen solo çıkışını Temmuz ayında yapmayı planlıyor. YG Entertainment resmi bir açıklama yapmasa da ilk albümü için çok çalıştığını söylediler!

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 5 / 5. Toplam Oy: 1

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

Kaynak
koreaboo

Jennie's M4A1

Adını yazsam sahilimin ıslak kumlarına...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu