K-Pop

ENHYPEN ABD’de Billboard Ana Albüm Listesi “Billboard 200” e Girdi.

25 Mayıs tarihli Billboard’un resmi SNS’sine göre, ENHYPEN (Garden, Hee-seung, Jay, Jake, Sung-hoon, Sun-woo ve Nicky) ikinci mini albümü “BORDER: CARNIVAL” ile yeni güncellenmesi planlanan Billboard 200 listesinde 18. sırada yer aldı.

“Billboard 200”, “Hot 100” ile birlikte Billboard’un iki ana tablosundan biri olarak kabul edilir. ENHYPEN listede yer aldı ve bir çaylak olarak alışılmadık derecede yüksek küresel popülaritesini kanıtladı.

Ayrıca ENHYPEN, bu haftanın En Çok Satan Albümler listesinde dördüncü sıraya ulaştı.

ENHYPEN 26 Nisan’da “BORDER: CARNIVAL” ı çıkardı ve önemli yerel ve uluslararası müzik listelerinde zirveye yerleşti. “Drunk-Dazed” adlı başlık parçasının ardından şu anda “FEVER” parçası yayınlandı.

ENHYPEN’in performansı, ilk albümünden önemli bir artış kaydetti. Fandomlarını ana silahları, yüksek kaliteli müzikleri ve performanslarıyla genişletmişler ve piyasaya çıkışlarından altı ay sonra hızla küresel K-pop pazarının en dikkat çekici yeni üyeleri haline geldiler. Özellikle yeni albümün satışları sadece beş günde 520.000 kopyayı aşarak dikkatleri üzerine çekti.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu