K-Pop

D.Ark, P NATION İçin Bir Sonraki Geri Dönüş Sanatçısı Olacak.

4 Mayıs’ta, Pnation, D.Ark’ın resmi SNS aracılığıyla 13’ünde geri dönüşünü duyurmak için ek teaser görüntüleri yayınladı. Bu teaser, D.Ark’ın adının ve fotoğrafının önceden yayınlanan “GELECEK” resmindeki işarete eklenen bir sürümüydü.

D.Ark, geçen yılın sonlarında Pnation ile özel bir sözleşme imzaladı ve müzik kariyerine resmi olarak ilk single’ı “POTENTIAL” ile başladı. Son zamanlarda, gerçek adı Kim Woo-rim altında Mnet’in “High School Rapper 4” e katıldı ve “Do My Best (Feat. Jessie) (Prod. Way Ched)” adlı son şarkıyı seslendirdi ve her biri yüksek mükemmellikle etkileyici bir sahneleri sergiledi.

Daha önce genç yaşta bile “Show Me the Money Triple Seven (777)” ve “Show Me the Money 9” ile inanılmaz rap becerileri sergileyen D.Ark, varlığını “High School Rapper 4” ile kanıtladı ve sağlam bir müzikal gelişim gösterdi.

Pnation’a katıldıktan sonra “High School Rapper 4” yolculuğunu başarıyla tamamlayan D.Ark, 13’ünde adıyla çıkaracağı yeni şarkıyla müzikseverlerde bir kez daha güçlü bir izlenim bırakacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu