K-Pop

ENHYPEN Geri Dönüşü İle Aynı Zamanda Küresel Gücünü de Kanıtladı

ENHYPEN ikinci mini albümü “BORDER: CARNIVAL” ı Çarşamba günü yayınladı. Albüm 26 ülke ve bölgede en üst sıralarda yer aldı.

Japonya, Tayvan, Meksika, Rusya, Hindistan ve Filipinler ilk sırada yer aldı. Asya’nın ötesine geçerek Güney Amerika’ya geçti. Dünyanın her yerinden dinleyicilerin dikkatini çekti.

“Drunk-Dazed” adlı başlık parçası da çok sıcak. Kolombiya, Endonezya, Malezya, Singapur ve Tayland dahil 14 ülke ve bölgede iTunes’un en iyi şarkı listelerinde zirveye ulaştı.

Ayrıca kendi rekorunu da kırdı. Geçen yıl Kasım ayında çıkardığı ilk albümü “BORDER: DAY ONE” performansından önemli ölçüde daha yüksek. İlk çıkışından beş ay sonra hızlı bir büyüme gösterdi.

ENHYPEN, albümün çıkış gününde geri dönüş şovunda ilk kez “Drunk-Dazed” performansını sergiledi. Mükemmel grup dansları, hipnotik dansları ve sivri dansı ile göze çarptılar.

Ayrıca “Not For Sale” ve “Mixed Up” gibi diğer şarkıların performanslarını sergiledi. Yayınlandıktan hemen sonra Twitter’ın dünyadaki trendine tepeden üçüncü sıraya hakim oldu.

“Border: Carnival” altı şarkıdan oluşuyor. Enhyphen’in çıkışından bu yana ilk kez yaşadığı alışılmadık ve renkli dünyayı takdiri albümde eritildi. Üyelerin samimiyetini içeriyor.

Drunk-Dazed bir pop rock türüdür. Mevcut kuralları, çöküp aşağı yukarı dönen bir kaos karnavalına benzetti. Sarhoş ve Sersemlemiş’teki erkekleri tasvir ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu