MV

BTS, 21 Mayıs’ta Altı Ay Sonra İlk Kez Tekli ‘Butter’ İle Geri Dönüyor

BTS grubu baharın sonunda müzikseverlerin karşısına çıkacak.

BTS’nin ajansı Big Hit Music, BTS’nin yeni dijital single’ı “Butter”ın taınıtım fotoğrafını 27 Nisan gece yarısı resmi BTS hayran topluluğu Weverse’de yayınlandığını duyurdu.

Ajansa göre, BTS’nin yeni şarkısı “Butter” 21 Mayıs’ta (Kore saatiyle) saat 13’te çeşitli müzik sitelerinde yayınlanacak.

Ajans, “BTS’nin cazibesini veren ve Army’nin günlük yaşamlarında tereyağı gibi eriyecek bir şarkı” dedi. “Birlikte eğlenelim ve BTS’ye aşık olalım, bazen yumuşak bazen de karizmatik.” BTS’nin “Butter”ı dijital single formunda piyasaya sürdükten sonra Haziran ayında “Butter” da dahil olmak üzere çeşitli yeni şarkılar içeren yeni bir albüm yayınlaması bekleniyor.

BTS’nin yeni şarkısı yaklaşık altı ay içinde piyasaya sürülecek.

Daha önce BTS, “BE” albümünü geçen yıl 20 Kasım’da piyasaya sürerek yerli ve yabancı müzik listelerine girdi ve çeşitli müzik ödülleri kazandı. Özellikle, ABD Billboard ana albüm listesi “Billboard 200” ve ana single listesi “Hot 100″ü aynı anda geçerek Billboard’un yeni bir tarihine geçti. Bts ajansının resmi konumunun tam metni aşağıdadır.

Big Hit Müzik.

BTS’nin dijital single’ı ‘Butter’, 21 Mayıs 2021’de yurt içi ve yurt dışı müzik sitelerinde yayınlanacak.

Yeni single ‘Butter’, BTS’nin cazibesini yayan ve ARMY’nin günlük yaşamlarına tereyağı gibi eriyecek bir şarkı.

Birlikte eğlenin ve bazen yumuşak bazen karizmatik BTS cazibesi ile şımartın. Önümüzdeki yaz aylarında, ‘Butter’ ile gerçek albüm yurtiçinde ve yurtdışında sırayla yayınlanacak, bu yüzden lütfen dört gözle bekleyin.

(Serbest kalma süresi bölgeye ve satış yerine bağlı olarak değişebilir) BTS’ye olan sarsılmaz sevginiz için Army’e teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu