K-Pop
Trend

SEVENTEEN, Yeni Japonca Albümünün Tüm Şarkıları Listelerde Sıralandı + Eskileri Tekrar Coverlandı

SEVENTEEN’in coşkusu hayranların kalbini fethetti.

SEVENTEEN “Hitorizanai”nin tüm şarkılarını 15’inde Japonya’da önceden yayınladı. Müzik listelerini ve iTunes listelerini açılır açmaz taradı.

“Hitorizanai”, “Line Music” ve “AWA” büyük Japon müzik sitelerinin gerçek zamanlı listelerinde 1’den 3’e kadar tüm şarkıları sıralamayı başardı. Güçlü varlığını gösterdi.

Aynı zamanda “Rakuten Music” gerçek zamanlı ve “mu-mo” single listelerinde de zirveye ulaştı. Ülkede Seventeen’in yeni şarkısına yoğun bir ilgi var. Küresel gücü fark edilmesini sağladı.

Ayrıca Endonezya da dahil olmak üzere sekiz bölgede iTunes K-pop listelerinde zirveye ulaştı. Singapur dahil 10 bölgede iTunes şarkı listelerinde zirveye ulaştı ve toplam 19 bölgede İLK 10’da listelendi.

Aynı isimli başlık şarkısı, rüyanın başlangıç ​​çizgisinde gençliğin cesaretini ve kararlılığını söyledi. Corona ile zor zamanlarda gençlere tezahürat yapıyorum. CARAT ile tekrar bir araya gelmeye söz verdiğim şarkı.

Ek olarak, Japonca şarkı sözlerine çevrilen “Run to You” ve “Home: Run” dahil olmak üzere toplam üç parça dahil edildi. Çeşitli türlerle doluydu.

Seventeen, yeni şarkı performansını 18’inde Fuji TV’nin “Love Music” ve TBS’nin “CDTV LIVE! LIVE!” Programlarında yayınlamayı planlıyor.

Hitorizanai 21’inde resmi olarak yayınlanacak. 27’sinde Japonya’da çevrimiçi bir hayran buluşması ve talk show düzenlemeyi planlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu