MV

Kim Hee-jae, ‘Follow Me Prod. Young-tak’ın MV Teaser’ı Açıklandı… Ölümcül Yağmur Performansı

Şarkıcı Kim Hee-jae, vahşi duygusal oyunculuğuyla beklenmedik bir çekiciliği müjdeledi.

Kim Hee-jae, ilk single albümü “Follow Me (Prod. By Young-tak)” ın müzik videosu teaser videosunu 13’üncü gece yarısı resmi sosyal medya hesabında yayınladı.

Yayınlanan teaser, bir ip ve zincire bağlıyken duygularını kabaca ifade eden Kim Hee-jae ve gözlerini ezen dev bir heykel olarak dikkat çekti. Özellikle videonun sonunda Kim Hee-jae yağmurda büyüleyici bir dans performansı sergiledi ve şarkının bazı önemli kısımları yayınlandı ve kulakları büyüledi.

Yeni şarkı “Follow Me”, açık sözlü müzikal hareketlerine devam eden Young-tak ve Ji Kwang-min kombini tarafından üretilen ve retro benzeri bir synth ses ve klasik bir melodiye sahip rüya gibi disko tarzı trend bir trot şarkısı olan bir analog mugg tabanının üstüne elektronik keman sesleri var.

Kim Hee-jae’nin sadece güçlü şarkı söyleme becerilerini değil aynı zamanda dans becerilerini de “Follow Me” ile göstererek kendi “Trot Idol” krallığını kurması bekleniyor. Hoş bir enerji veren ve halkı eğlendiren Kim Hee-jae, bir sanatçı olarak daha olgun ve renkli bir çekiciliğin sinyalini vererek hayranlarının beklentilerini yükseltiyor.

Bu arada, Kim Hee-jae’nin ilk single’ı “Prod. By Young-tak” 14’ünde bir çevrimiçi müzik sitesinde saat 18: 00’den önce piyasaya sürülecek.

김희재(Kim Hee Jae) _ 따라따라와(Follow Me (Prod. by 영탁(Young Tak)) tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz;

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu