K-Magazin
Trend

IOI, 5. Yıldönümü Sözü İçin Bir Araya Geliyor + Bazı Üyeler Katılmıyor

Proje kız grubu IOI (IOI, Jeon So-mi, Kim Se-jung, Choi Yoo-jung, Kim Cheong-ha, Kim So-hye, Joo Kyul-kyung, Jung Chae-yeon, Kim Do-yeon, Kang Mi- na, Im Na-young, Yoo Yeon-jung) çıkışlarının 5. yıl dönümünü kutlamak için tek bir yerde toplanacak.

13’ünde bir K-pop yetkilisi Star News’e, “IOI ilk günleri olan 4 Mayıs için tek bir yerde toplanacak ve canlı yayın yapacak” dedi.

Ama tamamlanmadı. Şu anda Çin’de bulunan Joo Kyul-kyung ile daha önce planlanan Kang Mi-na’nın güne katılamayacağı biliniyor.

Canlı yayın KT Sezonu (Seezn) üzerinden yayınlanacak. IOI’nin tek bir yerde ne yapacağına kesin olarak karar verilmemiş olsa da, sadece tek bir yerde toplanmaları hayranlar için büyük bir hediye olması bekleniyor.

IOI, Mnet’in 2016’daki seçme programı ‘Produce 101’in 1. sezonunda oluşturulan bir proje kız grubudur. “Dream Girls”, “Whatta Man” ve “So, So, So” gibi birçok hit şarkı bıraktı. ‘Downpour’ balad şarkısının yayınlanmasının ardından 29 Ocak 2017’de resmen dağıldı.

Son etkinlikleri sırasında, azimlerini beş yıl sonra yeniden bir araya gelme sözü vererek gösterdiler. O zamandan beri IOI, Eylül 2019’da yeniden birleşme faaliyetlerini duyurdu, ancak sonunda bir pişmanlık bırakarak iptal edildi. Ancak üyeler, eğlence programları ve SNS aracılığıyla bir araya gelerek tutarlı bir şekilde arkadaşlıklarını gösterdiler.

Yoğun faaliyetlerine rağmen hayranlarına verdiği sözleri tutan IOI’nin bu gün nasıl göstereceğine dikkat çekiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu